vyberte rok
Tajnáokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
69,51%
Milan Uhrík ĽSNS
13,41%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
10,98%
Peter Oremus NEKA
3,66%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,44%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

34,29
%
2017 1. kolo
36,58
%
2013 2. kolo
36,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,29%
2013 2. kolo 36,58%
2013 1. kolo 36,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
2
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
3
Ivan Michna, NEKA
16 hlasov
4
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
5
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
6
Janka Buršáková, NEKA
13 hlasov
7
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
8
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
9
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
10
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
11
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
12
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
14
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
15
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
17
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
21
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
22
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
23
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Štefan Korman, NEKA
6 hlasov
25
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
26
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
28
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
29
Igor Demo, NEKA
6 hlasov
30
Róbert Anda, SDKÚ-DS
6 hlasov
31
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Mariana Kováčová, NEKA
5 hlasov
34
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Ľubomír Moravčík, NEKA
5 hlasov
37
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
38
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
43
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
45
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
46
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
47
Mário Duchoň, KSS
3 hlasov
48
Branislav Diďák, NEKA
3 hlasov
49
Peter Bulla, NEKA
3 hlasov
50
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
51
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
52
Miroslav Gut, NEKA
2 hlasov
53
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Peter Košťál, NEKA
2 hlasov
55
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
56
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
57
Marek Šesták, NEKA
2 hlasov
58
Dušan Chebeň, NP
1 hlasov
59
Štefan Štefek, NEKA
1 hlasov
60
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
61
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Róbert Sitár, NEKA
1 hlasov
63
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
64
Milan Proksa, SZS
1 hlasov
65
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
66
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
67
Renáta Kolenčíková, NEKA
1 hlasov
68
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
69
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
70
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
1 hlasov
71
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
1 hlasov
72
Branislav Dobrovodský, NEKA
73
Jozef Hrozenský, NEKA
74
Ján Laurenčík, NP
75
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
76
Štefan Mirga, SZSZO
77
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Roman Mrázik, NEKA
79
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
80
Marta Rácová, NEKA
81
Viliam Mokráň, SZSZO
82
Miroslav Tvrdoň, NEKA