Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
94,44%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
5,56%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
85,56%
Peter Oremus NEKA
11,11%
Viliam Mokraň KĽS
2,22%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,11%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Prešinský, NEKA
44 hlasov
2
Stanislav Hamar, SNS
44 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
41 hlasov
5
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
12 hlasov
7
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
11 hlasov
9
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
11 hlasov
10
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
11 hlasov
11
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
9 hlasov
12
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
9 hlasov
13
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
8 hlasov
14
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
8 hlasov
15
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
7 hlasov
16
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
5 hlasov
18
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
5 hlasov
19
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
20
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Eva Antošová, SNS
4 hlasov
22
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
4 hlasov
23
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
24
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
25
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
26
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
27
Oľga Froncová, SNS
3 hlasov
28
Marta Miklošková, KDS
3 hlasov
29
Miloslav Horka, SNS
3 hlasov
30
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
31
Anna Čagalová, SNS
3 hlasov
32
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
33
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
34
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
35
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
36
Ivan Habiňák, SNS
2 hlasov
37
Milan Greguš, SNS
2 hlasov
38
Pavol Dávid, SMS
2 hlasov
39
Jozef Čapla, SNS
2 hlasov
40
Milena Candráková, KSS
2 hlasov
41
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
42
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
43
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
44
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
45
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
46
Pavol Otepka, ASV
2 hlasov
47
Martin Mikuláš, SNS
2 hlasov
48
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
50
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
51
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
52
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
53
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
54
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
55
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
56
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
57
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
58
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
59
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
60
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
61
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
62
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
63
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
64
Juraj Uhrín, SĽS
65
Eduard Kolesár, ASV
66
Ivana Matušková, SMS
67
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
68
Viliam Mokraň, KĽS
69
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
70
Ondrej Ňorba, KSS
71
Andrea Samková, KĽS
72
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
73
Vladislav Borík, SOĽ

Volebná účasť

34,29
%
2017 1. kolo
36,58
%
2013 2. kolo
36,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,29%
2013 2. kolo 36,58%
2013 1. kolo 36,58%