vyberte rok
Tachtyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
35,54%
Jozef Šimko NEKA
16,87%
Marian Kotleba ĽSNS
14,46%
Igor Kašper NEKA
9,64%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
9,64%
Martin Juhaniak NEKA
6,02%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,81%
Miroslav Gálik NAS
1,20%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1,20%
Milan Urbáni SMS
1,20%
Pavel Greksa NEKA
0,60%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,60%
Znenek Očovan NAJ
0,60%
Alena Piovarčiová NP
0,60%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

40,97
%
2017 1. kolo
19,86
%
2013 2. kolo
40,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,97%
2013 2. kolo 19,86%
2013 1. kolo 40,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Lang, MOST - HÍD
120 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
119 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
95 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
89 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
51 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
7
Gejza Mede, NEKA
43 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
40 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
32 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
29 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
27 hlasov
12
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
19 hlasov
13
Vojtech Kökény, SRK
15 hlasov
14
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
15
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
16
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
18
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
21
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
22
Miroslava Vargová, NEKA
3 hlasov
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
25
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
27
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
28
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
29
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
32
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
34
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
37
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
38
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
39
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
40
Aneta Vargicová, SNS
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Martin Pliešovský, SNS
43
Alena Pivovarčiová, NP
44
Zdenek Očovan, NAJ
45
Katarína Moncoľová, NEKA
46
Ján Lichanec, NEKA
47
Ivan Hazucha, SMER-SD
48
Róbert Čipka, KSS
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD