vyberte rok
Svrčinovecokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
51,37%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,56%
Peter Sagan ĽSNS
11,99%
Ján Mikolaj SNS
4,56%
Marián Murín NEKA
4,30%
Anton Martvoň NEKA
2,35%
Peter Cibulka NEKA
1,43%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,78%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,65%

Volebná účasť

27,90
%
2017 1. kolo
14,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,9%
2013 1. kolo 14,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Renáta Majchráková, NEKA
459 hlasov
2
Marta Cyprichová, ŠANCA
213 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
205 hlasov
4
Andrea Šimurdová, NEKA
202 hlasov
5
Martin Šenfeld, NEKA
189 hlasov
6
Jozef Cech, SMER-SD
183 hlasov
7
Jozef Marec, NEKA
158 hlasov
8
Milan Gura, SMER-SD
155 hlasov
9
Jozef Grapa, SMER-SD
127 hlasov
10
Slavomír Kupka, SNS
113 hlasov
11
David Kulla, NEKA
103 hlasov
12
Marcel Šulo, NEKA
102 hlasov
13
Michal Balačin, NEKA
89 hlasov
14
Jaroslav Velička, NEKA
84 hlasov
15
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
71 hlasov
16
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
17
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
18
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
19
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
57 hlasov
20
Peter Strapáč, NEKA
56 hlasov
21
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
22
Milan Pišček, SNS
53 hlasov
23
Jozef Balačin, NEKA
52 hlasov
24
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
52 hlasov
25
Juraj Hlavatý, SMER-SD
47 hlasov
26
František Kučák, SMER-SD
47 hlasov
27
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
28
Anton Heglas, NEKA
41 hlasov
29
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
30
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
31
Ľubomír Golis, SNS
29 hlasov
32
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
33
Vladimír Malík, NaS - ns
26 hlasov
34
Martin Pavlík, NEKA
26 hlasov
35
Jozef Kajánek, KSS
25 hlasov
36
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
37
Anton Varecha, SMER-SD
23 hlasov
38
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
39
Eleonóra Nekorancová, NEKA
21 hlasov
40
Peter Kurňava, NEKA
20 hlasov
41
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
42
Martin Birka, NEKA
16 hlasov
43
Rastislav Gajdoš, KSS
16 hlasov
44
Dana Jantulíková, NEKA
13 hlasov
45
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
46
Štefan Kompánek, NEKA
6 hlasov
47
Iveta Špaldoňová, SZS
4 hlasov