Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
43,75%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,50%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,25%
Martin Kusenda NEKA
10,00%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
6,25%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,25%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,75%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,50%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,50%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,25%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
30 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
26 hlasov
3
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
4
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
19 hlasov
6
Peter Kochan, NEKA
17 hlasov
7
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
8
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
9
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
10
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
12
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
11 hlasov
13
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
14
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
9 hlasov
15
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
16
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
17
Marian Fázik, NK/NEKA
7 hlasov
18
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
7 hlasov
19
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
20
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
7 hlasov
21
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
22
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
23
Martin Dočkalik, NEKA
6 hlasov
24
Jaroslav Blina, KSS
6 hlasov
25
Martin Tarčák, NK/NEKA
5 hlasov
26
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
5 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
28
David Gerhát, KSS
4 hlasov
29
Adam Jamrich, KSS
4 hlasov
30
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
4 hlasov
31
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
32
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
33
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
3 hlasov
34
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
35
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
36
Miroslav Polner, NK/NEKA
2 hlasov
37
Ján Mlynár, REPUBLIKA
2 hlasov
38
Anton Švec, KSS
2 hlasov
39
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
40
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
1 hlasov
41
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
42
Oľga Hudoková, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

51,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,25 %
04.11. 2017 1. kolo 35,66 %
23.11. 2013 2. kolo 21,34 %
09.11. 2013 1. kolo 21,95 %