Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,29%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28,95%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,76%
Anton Korba NEKA
3,57%
Dorota Bujňáková NP
3,20%
Štefan Straka KSS
2,35%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,35%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,16%
Jozef Mihalčin SĽS
0,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Abrahám, SMER - SD
616 hlasov
2
Jozef Janiga, SMER - SD
386 hlasov
3
Michal Sýkora, SMER - SD
354 hlasov
4
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
289 hlasov
5
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
240 hlasov
6
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
225 hlasov
7
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
208 hlasov
8
Danka Vančišinová, SMER - SD
203 hlasov
9
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
202 hlasov
10
Peter Brenišin, SMER - SD
200 hlasov
11
Peter Hritz, SMER - SD
194 hlasov
12
Arne Kroták, NOVA
189 hlasov
13
Vladimír Ondruš, SMER - SD
178 hlasov
14
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
177 hlasov
15
Richard Koky, NEKA
150 hlasov
16
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
145 hlasov
17
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
135 hlasov
18
Ladislav Moravčík, NEKA
122 hlasov
19
Mária Ilenčíková, NEKA
113 hlasov
20
Anna Ondrušeková, NEKA
109 hlasov
21
Slavomír Kopáč, NEKA
109 hlasov
22
Peter Dujava, NEKA
104 hlasov
23
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
99 hlasov
24
Mária Trembáčová, NEKA
91 hlasov
25
Ján Dravecký, NOVA
84 hlasov
26
Slavomír Božoň, SaS
77 hlasov
27
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
66 hlasov
28
Jana Dudová, NOVA
66 hlasov
29
Mário Kovalčík, NEKA
63 hlasov
30
Branislav Švec, NOVA
61 hlasov
31
Peter Roth, OKS
51 hlasov
32
Ján Kuchta, SĽS
47 hlasov
33
Veronika Brijová, SNS
44 hlasov
34
Milan Antaš, SOĽ
44 hlasov
35
Peter Jakubčák, KSS
41 hlasov
36
Elena Bačkorová, SĽS
37 hlasov
37
František Bednár, SĽS
35 hlasov
38
Marek Jackanič, ÚSVIT
27 hlasov
39
Jozef Teplický, SNS
24 hlasov
40
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
23 hlasov
41
Miroslav Ščurka, KSS
23 hlasov
42
Milan Korenko, SĽS
22 hlasov
43
Iveta Martonová, 99%, PaS
22 hlasov
44
Ladislav Trembáč, SMS
21 hlasov
45
Daniel Abaffy, SĽS
17 hlasov
46
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
47
Anna Jablonovská, SĽS
14 hlasov
48
Milan Marečák, SMS
13 hlasov
49
Rastislav Wolf, SĽS
13 hlasov
50
Martin Ščuka, SRK
12 hlasov
51
Kamil Horváth, SRK
10 hlasov
52
Ľubomír Kroščen, SĽS
5 hlasov

Volebná účasť

30,61
%
2017 1. kolo
18,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,61%
2013 1. kolo 18,46%