Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
36,42%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
27,81%
Ľubomír Žabár NEKA
16,56%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,61%
Peter Palko KSS
5,30%
Marián Herdel NEKA
5,30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
57 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
28 hlasov
3
Tibor Jankovský, SMER - SD
27 hlasov
4
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
5
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
6
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
7
Milan Berec, SMER - SD
20 hlasov
8
Juraj Ondračka, SMER - SD
19 hlasov
9
Daniel Beníček, SMER - SD
17 hlasov
10
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
11
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
12
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
13
Miroslav Hlinka, SMER - SD
16 hlasov
14
Jaroslav Ridoško, SNS
15 hlasov
15
Stanislav Pastva, SMER - SD
15 hlasov
16
Jaroslav Jambor, NEKA
14 hlasov
17
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
18
Martin Adamec, NEKA
13 hlasov
19
Ján Hradský, NEKA
13 hlasov
20
Miloslav Baco, NEKA
13 hlasov
21
Ján Kanaba, NEKA
12 hlasov
22
Lenka Ďurechová, KSS
12 hlasov
23
Patrik Burian, NEKA
12 hlasov
24
Tomáš Vaňo, NEKA
12 hlasov
25
Vladimír Mojto, NEKA
12 hlasov
26
Emil Košút, SMER - SD
11 hlasov
27
Michal Križan, NEKA
11 hlasov
28
Danica Birošová, NEKA
11 hlasov
29
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
30
Lucia Štefancová, NEKA
10 hlasov
31
Jozef Hrdlička, KSS
10 hlasov
32
Peter Hlucháň, NEKA
10 hlasov
33
Martin Barčák, NEKA
10 hlasov
34
Tomáš Bečár, NEKA
10 hlasov
35
Martin Chlapík, SNS
9 hlasov
36
Juraj Kotleba, SNS
9 hlasov
37
Valika Meravá, KSS
9 hlasov
38
Martin Dohál, NEKA
9 hlasov
39
Eduard Hartmann, SNS
9 hlasov
40
Milan Blaško, SNS
8 hlasov
41
Anton Beták, NEKA
8 hlasov
42
Milan Kebísek, NEKA
8 hlasov
43
Marta Šajbidorová, NEKA
8 hlasov
44
Jaroslav Šmíd, NEKA
8 hlasov
45
Ľubomír Štefánik, NEKA
8 hlasov
46
Peter Hudec, KSS
7 hlasov
47
Martina Beňovičová, NEKA
7 hlasov
48
Leo Kužela, NEKA
7 hlasov
49
Eva Červeňanová, NEKA
7 hlasov
50
Janka Fabová, Paliho Kapurková
6 hlasov
51
Miroslav Kopčan, NEKA
6 hlasov
52
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
6 hlasov
53
Iveta Kováčiková, SMER - SD
6 hlasov
54
Peter Brázda, SNS
5 hlasov
55
Peter Palko, KSS
5 hlasov
56
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
5 hlasov
57
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
58
Juraj Štepnička, SNS
4 hlasov
59
Ondrej Čapák, SNS
4 hlasov
60
Miroslav Zámečník, KSS
4 hlasov
61
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasov
62
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
3 hlasov
63
Pavol Suško, KSS
3 hlasov
64
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasov
65
Iveta Šipošová, KSS
2 hlasov
66
Alojz Švajda, NEKA
2 hlasov
67
Marta Blahová, ĽS-HZDS
1 hlasov
68
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
69
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
70
Dušan Štrauss, NaS - ns

Volebná účasť

21,21
%
2017 1. kolo
12,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,21%
2013 1. kolo 12,02%