Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
78,38%
Rudolf Bauer KDS
21,62%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,31%
Rudolf Bauer KDS
21,15%
Dominika Palaščáková NOVA
5,77%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,92%
Jaroslav Džunko NEKA
1,92%
Lukáš Sisák KSS
1,92%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Szuperák, SMK-MKP
32 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
32 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
24 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
24 hlasov
6
Ladislav Illés, SMK-MKP
23 hlasov
7
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
8
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
16 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
10
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
11
Jozef Horváth, SMER - SD
15 hlasov
12
Marek Čižmár, NEKA
11 hlasov
13
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
4 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Juraj Sobek, SMER - SD
3 hlasov
18
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
19
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
20
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
21
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
22
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
23
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
25
Jana Mondiková, SMER - SD
2 hlasov
26
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
27
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
30
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
31
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
32
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlasov
33
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
34
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
35
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
36
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
37
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
38
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
39
Marián Kolesár, NEKA
40
Gejza Gore, NEKA
41
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42
Miloš Kubica, NEKA
43
Ján Lukáč, SMS
44
Katarína Mischurová, NEKA
45
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
46
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
47
Ľubomír Princík, NEKA
48
Juraj Selecký, NEKA
49
Jaroslav Soták, NEKA
50
Ján Tomáš, NEKA
51
František Tomko, NEKA
52
František Kolbaský, ÚSVIT
53
Andrej Kocák, MS
54
Igor Balog, SRÚS
55
Mikuláš Balog, EDS
56
Ladislav Bodnár, NEKA
57
Ľubomír Bulla, NEKA
58
Zlatica Čeplíková, NEKA
59
Robert Engel, NEKA
60
Peter Figeľ, DS
61
Martin Galgoczy, NEKA
62
Matúš Hada, KĽS
63
Tibor Jánošík, NOVA
64
Vladimír Juroš, MS
65
Tichomír Kačo, NEKA
66
Michaela Kapustníková, NOVA
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

26,98
%
2017 1. kolo
18,97
%
2013 2. kolo
31,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,98%
2013 2. kolo 18,97%
2013 1. kolo 31,95%