Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,53%
Rudolf Bauer KDS
18,47%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
73,80%
Rudolf Bauer KDS
11,76%
Dominika Palaščáková NOVA
2,67%
Jaroslav Džunko NEKA
2,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,14%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,60%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,60%
Lukáš Sisák KSS
1,60%
Jozef Holečko NEKA
1,07%
Ivan Kuhn OKS
1,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
193 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
48 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
34 hlasov
4
Vojtech Staňo, SMER - SD
21 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
21 hlasov
6
Viliam Bačo, NEKA
12 hlasov
7
Ladislav Vojtko, KSS
11 hlasov
8
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
10
Radoslav Šimko, SNS
8 hlasov
11
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
12
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
13
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
14
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
20
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
22
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
24
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
26
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
27
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
28
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
30
Jenő Csoltkó, NEKA
3 hlasov
31
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
32
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
33
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
34
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
35
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
39
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
40
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
41
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
43
Marián Kertész, PD
1 hlasov
44
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
45
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
46
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
47
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
48
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
49
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
51
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
53
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
54
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
55
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
57
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
58
Alexander Bimbo, SRÚS
59
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
60
Jozef Holečko, NEKA
61
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

22,55 %

Historický vývoj

28,55 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 14,75 %
23.11. 2013 2. kolo 22,55 %
09.11. 2013 1. kolo 28,55 %