Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
45,30%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
29,00%
Milan Belica NEKA
13,09%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,37%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,37%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,41%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,96%
Martin Kusenda NEKA
0,88%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,72%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,56%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jobbágy, NEKA
837 hlasov
2
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
730 hlasov
3
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
526 hlasov
4
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
517 hlasov
5
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
500 hlasov
6
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
394 hlasov
7
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
391 hlasov
8
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
305 hlasov
9
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
149 hlasov
10
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
146 hlasov
11
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
145 hlasov
12
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
133 hlasov
13
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
104 hlasov
14
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
100 hlasov
15
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
90 hlasov
16
Zsolt Feszty, NEKA
83 hlasov
17
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
79 hlasov
18
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
79 hlasov
19
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
20
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
68 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
22
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
23
Péter Korpás, NEKA
58 hlasov
24
Peter Antal, Progresívne Slovensko
58 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
58 hlasov
26
István Samu, NEKA
51 hlasov
27
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
48 hlasov
28
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
47 hlasov
29
Roman Németh, SMER - SD, SNS
44 hlasov
30
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
31
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40 hlasov
32
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
38 hlasov
33
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
34
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
35
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
35 hlasov
36
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
34 hlasov
37
Gyula Köles, NK/NEKA
24 hlasov
38
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
39
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
40
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov

Volebná účasť

62,27 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,27 %
04.11. 2017 1. kolo 42,64 %
23.11. 2013 2. kolo 23,05 %
09.11. 2013 1. kolo 41,53 %