Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
85,77%
Milan Belica SMER - SD
14,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
68,84%
Milan Belica SMER - SD
15,64%
Peter Oremus NEKA
6,77%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
4,20%
Robert Dick MS
1,98%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,40%
Viliam Mokraň KĽS
1,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
675 hlasov
2
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
430 hlasov
3
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
291 hlasov
4
Olga Szabó, SMK-MKP
275 hlasov
5
Árpád Horváth, SMK-MKP
272 hlasov
6
Csaba Földes, SMK-MKP
265 hlasov
7
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
246 hlasov
8
László Stubendek, SMK-MKP
239 hlasov
9
Attila Petheő, SMK-MKP
223 hlasov
10
Norbert Becse, SMK-MKP
211 hlasov
11
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
201 hlasov
12
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
187 hlasov
13
Rozália Szalay, SMK-MKP
175 hlasov
14
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
171 hlasov
15
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
170 hlasov
16
Anton Marek, NEKA
159 hlasov
17
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
143 hlasov
18
Miroslav Adamik, NEKA
105 hlasov
19
Ján Pikor, NEKA
52 hlasov
20
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
46 hlasov
21
György Batta, NEKA
38 hlasov
22
Peter Getler, SMS
33 hlasov
23
Milan Lehocký, NEKA
33 hlasov
24
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
24 hlasov
25
Károly Less, NEKA
24 hlasov
26
Tibor Mayer, NEKA
22 hlasov
27
Milan Opálka, KSS
21 hlasov
28
Mária Csákiová, MS
20 hlasov
29
Tamara Podmanická, SMS
20 hlasov
30
Karel Krejčí, KSS
17 hlasov
31
Lívia Csíková, MS
14 hlasov
32
Ladislav Tóth, KSS
12 hlasov
33
Robert Dick, MS
12 hlasov
34
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
9 hlasov
35
Pavol Tausk, KSS
7 hlasov
36
Jozef Petráš, KSS
5 hlasov

Volebná účasť

42,64
%
2017 1. kolo
23,05
%
2013 2. kolo
41,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,64%
2013 2. kolo 23,05%
2013 1. kolo 41,53%