Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
35,44%
Igor Choma SMER - SD
24,45%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
10,99%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,89%
Miroslav Urban REPUBLIKA
5,77%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
4,67%
Marián Murín NEKA
4,12%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,92%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,65%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,10%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erik Gemzický, Hlas - sociálna demokracia
227 hlasov
2
Ján Blcháč, Hlas - sociálna demokracia
117 hlasov
3
Michal Paška, NEKA
109 hlasov
4
Branislav Tréger, NEKA
101 hlasov
5
Milan Gemzický, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
94 hlasov
6
Rudolf Urbanovič, Hlas - sociálna demokracia
92 hlasov
7
Miroslav Boďa, Hlas - sociálna demokracia
60 hlasov
8
Ľubica Staroňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
58 hlasov
9
Tomáš Martaus, NEKA
55 hlasov
10
Jozef Repaský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
50 hlasov
11
Zuzana Marcineková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
49 hlasov
12
Anna Dvorščáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
43 hlasov
13
Jaroslav Čefo, NEKA
40 hlasov
14
Drahomír Krčmárek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
37 hlasov
15
Andrea Barkovci, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
16
Marek Nemec, NEKA
31 hlasov
17
Ľubomír Raši, Skúsme to inak, SaS, OKS
30 hlasov
18
Miroslav Neset, SMER - SD
29 hlasov
19
Jaroslav Barok, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
24 hlasov
20
Marian Juríček, SMER - SD
21 hlasov
21
Vladimír Čonka, REPUBLIKA
20 hlasov
22
Vlastislav Čabo, Skúsme to inak, SaS, OKS
19 hlasov
23
Vincent Kultan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
24
Ján Paško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
25
Milan Lištiak, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
26
Daša Kováčová, Hnutie ONÁS
15 hlasov
27
Viera Maršalková, SMER - SD
15 hlasov
28
Jaroslav Magura, NK/NEKA
15 hlasov
29
Ján Smieško, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
30
Marián Vozárik, SMER - SD
12 hlasov
31
Jaroslav Micenko, REPUBLIKA
11 hlasov
32
Pavel Zacharovský, NK/NEKA
11 hlasov
33
Patrik Rakučák, SNS
10 hlasov
34
Rastislav Ilavský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
35
Peter Hamráček, SMER - SD
10 hlasov
36
Juraj Veselý, SMER - SD
9 hlasov
37
Pavol Žák, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
38
Svetlana Kováčová, Hnutie ONÁS
7 hlasov
39
Miloslav Polák, SNS
4 hlasov

Volebná účasť

56,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,37 %
04.11. 2017 1. kolo 26,01 %
09.11. 2013 1. kolo 13,48 %