vyberte rok
Svätušeokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
50,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,20%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8,80%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,40%
Róbert Bačinský NEKA
1,60%
Jozef Bobík NEKA
0,80%
Rudolf Botka NP
0,40%
Vladislav Stanko NEKA
0,40%
Jarmila Tkáčová SNS
0,40%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

38,55
%
2017 1. kolo
11,70
%
2013 2. kolo
23,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,55%
2013 2. kolo 11,7%
2013 1. kolo 23,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gustáv Liszkai, SMER-SD
167 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
152 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
112 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
84 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD
78 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
70 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
68 hlasov
8
Jozef Horváth, MOST - HÍD
64 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
62 hlasov
10
Peter Pandy, MOST - HÍD
55 hlasov
11
Peter Rico, MOST - HÍD
41 hlasov
12
István Takács, SMK-MKP
39 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
38 hlasov
14
Ján Juhász, MOST - HÍD
27 hlasov
15
Alexander Kis-Géczi, NAJ
25 hlasov
16
Róbert Puci, SMER-SD
24 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
18
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
23 hlasov
19
Dionýz Szabó, ŠKV
21 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
21
Viktor Palko, MOST - HÍD
19 hlasov
22
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
23
Zoltán Mento, NEKA
15 hlasov
24
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
13 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
27
Adrian Haraszti, NAJ
9 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
32
Tichomír Kačo, ŠKV
4 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
39
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
41
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
44
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
46
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
48
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
50
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
51
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
55
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
56
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
57
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
59
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
60
Milan Malý, KSS
61
Radoslav Rendeš, ŠKV
62
Marián Vanci, ŠKV
63
Michal Magnes, SNS
64
Katarína Kasardová, KSS
65
Antónia Hrabská, ŠKV
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Gabriel Garanič, NEKA
68
Jozef Gamrát, NEKA
69
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...