Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,59%
Rudolf Bauer KDS
7,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
79,35%
Rudolf Bauer KDS
12,26%
Dominika Palaščáková NOVA
1,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,29%
Jaroslav Džunko NEKA
1,29%
Jozef Holečko NEKA
1,29%
Lukáš Sisák KSS
1,29%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,65%
Ivan Kuhn OKS
0,65%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
96 hlasov
2
Ladislav Illés, SMK-MKP
81 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
75 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
72 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
64 hlasov
6
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
60 hlasov
7
László Farkas, SMK-MKP
54 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
37 hlasov
10
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
33 hlasov
11
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
12
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
21 hlasov
14
Peter Pető, NEKA
17 hlasov
15
Juraj Sobek, SMER - SD
14 hlasov
16
Tibor Jánošík, NOVA
12 hlasov
17
Juraj Selecký, NEKA
12 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
11 hlasov
19
Tichomír Kačo, NEKA
11 hlasov
20
Miroslav Tóth, SMER - SD
10 hlasov
21
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
22
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
23
Jana Mondiková, SMER - SD
6 hlasov
24
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
26
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
28
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
29
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
30
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
31
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
32
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
33
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
34
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
35
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
36
Ladislav Szilágyi, SaS
3 hlasov
37
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
38
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
39
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
40
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
41
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
42
František Tomko, NEKA
2 hlasov
43
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
44
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
45
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
46
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
47
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
48
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
49
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
50
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
51
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
52
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
53
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
54
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
55
Matúš Hada, KĽS
56
Ján Tomáš, NEKA
57
Ľubomír Princík, NEKA
58
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
59
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
60
Miloš Kubica, NEKA
61
Jaroslav Konečný, NEKA
62
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
63
Michaela Kapustníková, NOVA
64
Aneta Horváthová, EDS
65
Peter Figeľ, DS
66
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

38,55
%
2017 1. kolo
11,70
%
2013 2. kolo
23,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,55%
2013 2. kolo 11,70%
2013 1. kolo 23,26%