Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,56%
Milan Belica NEKA
28,00%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,89%
Martin Kusenda NEKA
7,33%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,22%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,78%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,33%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,11%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,33%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,44%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
112 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
85 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
77 hlasov
4
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
5
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
6
Štefan Štefek, NEKA
65 hlasov
7
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
62 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
62 hlasov
9
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
57 hlasov
10
Juraj Švarc, NEKA
51 hlasov
11
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
12
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
46 hlasov
13
Marta Rácová, NEKA
46 hlasov
14
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
46 hlasov
15
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
16
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
39 hlasov
17
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
39 hlasov
18
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
19
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
20
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
21
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
34 hlasov
22
Martin Balko, Progresívne Slovensko
34 hlasov
23
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
24
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
33 hlasov
25
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
26
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
27
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
32 hlasov
28
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
29
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
30
Soňa Ďuríková, NEKA
31 hlasov
31
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
31 hlasov
32
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
30 hlasov
33
Šimon Kónya, NEKA
30 hlasov
34
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
35
Ľubomír Moravčík, NEKA
29 hlasov
36
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
37
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
38
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
39
Peter Košťál, NEKA
27 hlasov
40
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
27 hlasov
41
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
42
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
43
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
44
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
23 hlasov
45
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
23 hlasov
46
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
23 hlasov
47
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
22 hlasov
48
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
22 hlasov
49
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
22 hlasov
50
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
22 hlasov
51
Peter Andel, Progresívne Slovensko
22 hlasov
52
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
21 hlasov
53
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
54
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
55
Ladislav Turba, NEKA
21 hlasov
56
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
21 hlasov
57
Erik Blaško, NK/NEKA
20 hlasov
58
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
59
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
19 hlasov
60
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
61
Lívia Šumichrastová, NEKA
18 hlasov
62
Peter Pukan, REPUBLIKA
18 hlasov
63
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
64
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
18 hlasov
65
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
18 hlasov
66
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
67
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
68
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
69
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
16 hlasov
70
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
16 hlasov
71
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
16 hlasov
72
Darina Zlatošová, NK/NEKA
15 hlasov
73
Miroslav Gut, NEKA
15 hlasov
74
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
15 hlasov
75
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
76
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
77
Jarmila Králová, NEKA
14 hlasov
78
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
79
Jana Pukanová, REPUBLIKA
14 hlasov
80
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
81
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
82
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
13 hlasov
83
Peter Božík, Hnutie ONÁS
12 hlasov
84
Martin Bóri, REPUBLIKA
12 hlasov
85
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
12 hlasov
86
Radoslav Kriváček, NEKA
12 hlasov
87
Martin Skovajsa, NEKA
11 hlasov
88
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
11 hlasov
89
Milan Chmelár, NEKA
11 hlasov
90
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
91
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
10 hlasov
93
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
9 hlasov
94
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
9 hlasov
95
Igor Husár, REPUBLIKA
9 hlasov
96
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
97
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
98
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
7 hlasov
99
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
100
Miloš Macho, NK/NEKA
7 hlasov
101
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
102
Juraj Vízy, NK/NEKA
6 hlasov
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
6 hlasov
104
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
105
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

44,62 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,62 %
04.11. 2017 1. kolo 24,52 %
23.11. 2013 2. kolo 22,19 %
09.11. 2013 1. kolo 15,21 %