Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
84,77%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
15,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
68,13%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
13,13%
Peter Oremus NEKA
8,13%
Robert Dick MS
6,25%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,88%
Viliam Mokraň KĽS
1,88%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
86 hlasov
2
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
63 hlasov
3
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
62 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
61 hlasov
5
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
59 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
56 hlasov
7
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
53 hlasov
8
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
53 hlasov
9
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
49 hlasov
10
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
48 hlasov
11
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
47 hlasov
12
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
46 hlasov
13
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
42 hlasov
14
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
40 hlasov
15
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
34 hlasov
17
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
18
Vladislav Borík, SOĽ
23 hlasov
19
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
20
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
21
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
22
Ladislav Prešinský, NEKA
16 hlasov
23
Eva Antošová, SNS
14 hlasov
24
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
25
Miroslav Timko, KSS
12 hlasov
26
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
12 hlasov
27
Miloslav Horka, SNS
11 hlasov
28
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
29
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
10 hlasov
30
Jozef Čapla, SNS
10 hlasov
31
Juraj Uhrín, SĽS
9 hlasov
32
Martin Mikuláš, SNS
8 hlasov
33
Pavol Dávid, SMS
8 hlasov
34
Milan Greguš, SNS
8 hlasov
35
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
8 hlasov
36
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
37
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
38
Milan Chalachan, SMS
7 hlasov
39
Anna Čagalová, SNS
7 hlasov
40
Vladimír Lauko, SNS
7 hlasov
41
Marta Miklošková, KDS
7 hlasov
42
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
43
Juraj Gajdoš, SNS
7 hlasov
44
Anton Žikla, KSS
6 hlasov
45
Oľga Otrasová, KSS
6 hlasov
46
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
47
Jaroslav Lopata, KSS
5 hlasov
48
Pavol Otepka, ASV
5 hlasov
49
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
50
Oľga Froncová, SNS
4 hlasov
51
Ivana Matušková, SMS
4 hlasov
52
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasov
53
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
54
Peter Spišiak, NaS - ns
3 hlasov
55
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
56
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
57
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
58
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
59
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
60
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
61
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
62
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
63
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
64
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
65
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
66
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
67
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
68
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
69
Ján Kollár, KSS
1 hlasov
70
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlasov
71
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
72
Lenka Slováčiková, NaS - ns
73
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ

Volebná účasť

24,52
%
2017 1. kolo
22,19
%
2013 2. kolo
15,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,52%
2013 2. kolo 22,19%
2013 1. kolo 15,21%