vyberte rok
Svätá Máriaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
50,66%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,55%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7,89%
Jarmila Tkáčová SNS
1,97%
Jozef Bobík NEKA
1,32%
Rudolf Botka NP
1,32%
Lukáš Sisák KSS
1,32%
Róbert Bačinský NEKA
0,66%
Jozef Červenák RIS
0,66%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,66%
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,91
%
2017 1. kolo
15,53
%
2013 2. kolo
39,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,91%
2013 2. kolo 15,53%
2013 1. kolo 39,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD
108 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
77 hlasov
3
Jozef Želinský, MOST - HÍD
76 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
63 hlasov
5
Ján Juhász, MOST - HÍD
62 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
62 hlasov
7
Zoltán Ilko, SMK-MKP
50 hlasov
8
Jozef Horváth, MOST - HÍD
40 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
35 hlasov
10
Peter Rico, MOST - HÍD
34 hlasov
11
Gustáv Liszkai, SMER-SD
31 hlasov
12
Peter Pandy, MOST - HÍD
28 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
27 hlasov
14
Csilla Bálintová, SMK-MKP
26 hlasov
15
Slavomír Illeš, NEKA
19 hlasov
16
Július Hajdu, SMER-SD
18 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER-SD
17 hlasov
18
Róbert Puci, SMER-SD
17 hlasov
19
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
13 hlasov
22
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
12 hlasov
24
Viktor Palko, MOST - HÍD
9 hlasov
25
Alexander Kis-Géczi, NAJ
7 hlasov
26
Dionýz Szabó, ŠKV
7 hlasov
27
Zoltán Mento, NEKA
6 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
31
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Adrian Haraszti, NAJ
4 hlasov
33
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
35
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
38
Milan Malý, KSS
2 hlasov
39
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
40
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
41
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
42
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
43
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
44
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
46
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
47
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
49
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
50
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
51
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
53
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
54
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
55
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
57
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
58
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
62
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
63
Terézia Stanková, NEKA
64
Ján Seman, ŠANCA
65
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
66
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
67
Katarína Kasardová, KSS
68
Marta Hrobová, ÚSVIT
69
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko