Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,93%
Rudolf Bauer KDS
15,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,50%
Rudolf Bauer KDS
13,13%
Dominika Palaščáková NOVA
7,50%
Lukáš Sisák KSS
3,75%
Jaroslav Džunko NEKA
1,88%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,25%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,25%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,25%
Jozef Holečko NEKA
1,25%
Ivan Kuhn OKS
1,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
158 hlasov
2
Jozef Horváth, SMER - SD
82 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
81 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
75 hlasov
5
Štefan Duč, NEKA
70 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
66 hlasov
7
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
57 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
51 hlasov
10
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44 hlasov
11
Ladislav Illés, SMK-MKP
44 hlasov
12
József Kopasz, SMK-MKP
35 hlasov
13
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
14
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
15
László Farkas, SMK-MKP
31 hlasov
16
Jana Mondiková, SMER - SD
27 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER - SD
16 hlasov
18
Miroslav Tóth, SMER - SD
12 hlasov
19
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
20
Edita Anthony, SaS
9 hlasov
21
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
22
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
23
Vladimír Dvorový, SMER - SD
7 hlasov
24
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
25
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
26
Marián Kolesár, NEKA
6 hlasov
27
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
28
Juraj Selecký, NEKA
6 hlasov
29
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
30
Ján Tomáš, NEKA
5 hlasov
31
Peter Pető, NEKA
5 hlasov
32
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
33
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
34
Miloš Ferko, NOVA
4 hlasov
35
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
36
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasov
37
Robert Engel, NEKA
3 hlasov
38
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
39
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
40
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
41
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
42
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
43
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
44
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
45
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
46
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
47
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
49
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
51
František Tomko, NEKA
2 hlasov
52
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
53
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
55
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
56
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
57
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
58
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
59
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
60
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
61
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
62
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
63
Matúš Hada, KĽS
64
Tibor Jánošík, NOVA
65
Vladimír Juroš, MS
66
Andrej Kocák, MS
67
Gejza Gore, NEKA

Volebná účasť

32,91
%
2017 1. kolo
15,53
%
2013 2. kolo
39,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,91%
2013 2. kolo 15,53%
2013 1. kolo 39,57%