Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
75,25%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
5,94%
Juraj Sinay NEKA
3,96%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
3,96%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
3,47%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
2,97%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
2,48%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,99%
Tomáš Janco REPUBLIKA
0,50%
Vladislav Stanko NEKA
0,50%
Ivan Hriczko SIM
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
156 hlasov
2
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
140 hlasov
3
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
130 hlasov
4
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
122 hlasov
5
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
99 hlasov
6
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
98 hlasov
7
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
82 hlasov
8
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
79 hlasov
9
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
42 hlasov
10
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
11
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
12
Gabriela Zvolenská, NEKA
23 hlasov
13
Ladislav Ivan, NEKA
22 hlasov
14
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
17 hlasov
15
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
17 hlasov
16
Patrik Prokopovič, NEKA
14 hlasov
17
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
14 hlasov
18
Cyril Korpesio, NEKA
14 hlasov
19
Juraj Banik, Socialisti.sk
13 hlasov
20
Vladimír Seman, NEKA
12 hlasov
21
Róbert Vass, NEKA
11 hlasov
22
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
7 hlasov
23
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
25
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
26
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
6 hlasov
27
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
28
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
5 hlasov
29
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
5 hlasov
30
Katarína Albertová, Socialisti.sk
5 hlasov
31
Milan Leško, REPUBLIKA
5 hlasov
32
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
33
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
4 hlasov
34
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
35
Metod Ševčík, NEKA
4 hlasov
36
František Čuchráč, NEKA
4 hlasov
37
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
38
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
4 hlasov
39
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
40
Martin Galgoczy, KDH
3 hlasov
41
Slavomír Illeš, SNS
3 hlasov
42
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
3 hlasov
44
Erik Biž, KDH
3 hlasov
45
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
46
Blažej Béda, NK/NEKA
2 hlasov
47
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
48
Milan Filip, NK/NEKA
2 hlasov
49
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
50
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
2 hlasov
51
Milan Mika, NEKA
2 hlasov
52
Denisa Maková, KSS
2 hlasov
53
Mária Kolesarová, KSS
2 hlasov
54
Marek Andráš, NEKA
2 hlasov
55
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
1 hlasov
56
Peter Sovák, KDH
1 hlasov
57
Mário Schreiter, KSS
1 hlasov
58
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
59
Ján Dobránsky, KDH
60
Marek Kožuch, NEKA
61
Milan Malý, KSS

Volebná účasť

46,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,63 %
04.11. 2017 1. kolo 32,91 %
23.11. 2013 2. kolo 15,53 %
09.11. 2013 1. kolo 39,57 %