Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
69,32%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18,18%
Dorota Bujňáková NP
4,55%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,55%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,27%
Štefan Straka KSS
1,14%
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Abrahám, SMER - SD
36 hlasov
2
Jozef Janiga, SMER - SD
33 hlasov
3
Peter Brenišin, SMER - SD
32 hlasov
4
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
28 hlasov
5
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
6
Michal Sýkora, SMER - SD
25 hlasov
7
Arne Kroták, NOVA
20 hlasov
8
Danka Vančišinová, SMER - SD
20 hlasov
9
Vladimír Ondruš, SMER - SD
19 hlasov
10
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
11
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
12
Peter Hritz, SMER - SD
16 hlasov
13
Peter Dujava, NEKA
15 hlasov
14
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
15
Jana Dudová, NOVA
12 hlasov
16
Mária Trembáčová, NEKA
11 hlasov
17
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
18
Slavomír Kopáč, NEKA
9 hlasov
19
Milan Antaš, SOĽ
9 hlasov
20
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
21
Mária Ilenčíková, NEKA
7 hlasov
22
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
23
Milan Korenko, SĽS
6 hlasov
24
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
25
Veronika Brijová, SNS
6 hlasov
26
František Bednár, SĽS
5 hlasov
27
Peter Jakubčák, KSS
5 hlasov
28
Ladislav Moravčík, NEKA
5 hlasov
29
Milan Marečák, SMS
4 hlasov
30
Slavomír Božoň, SaS
4 hlasov
31
Anna Jablonovská, SĽS
4 hlasov
32
Elena Bačkorová, SĽS
4 hlasov
33
Daniel Abaffy, SĽS
3 hlasov
34
Peter Roth, OKS
3 hlasov
35
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
36
Jozef Teplický, SNS
3 hlasov
37
Ján Dravecký, NOVA
3 hlasov
38
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
2 hlasov
39
Mário Kovalčík, NEKA
2 hlasov
40
Martin Ščuka, SRK
2 hlasov
41
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
42
Branislav Švec, NOVA
2 hlasov
43
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
44
Marek Jackanič, ÚSVIT
1 hlasov
45
Richard Koky, NEKA
1 hlasov
46
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
47
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
48
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
49
Rastislav Wolf, SĽS
50
Iveta Martonová, 99%, PaS
51
Kamil Horváth, SRK
52
Ľubomír Kroščen, SĽS

Volebná účasť

20,15
%
2017 1. kolo
9,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,15%
2013 1. kolo 9,73%