Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
67,24%
Igor Ryban NEKA
18,97%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
8,62%
Juraj Pavlovič KSS
3,45%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, SMER - SD
18 hlasov
2
Katarína Tomášová, SMER - SD
17 hlasov
3
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
4
Róbert Ivaška, SMER - SD
15 hlasov
5
Miroslav Mazúr, SMER - SD
15 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
13 hlasov
7
Tomáš Zanovit, SNS
13 hlasov
8
Marián Fedor, SMER - SD
13 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
10
Nadežda Šugrová, SMER - SD
12 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
11 hlasov
12
Miroslav Mlynár, SMER - SD
11 hlasov
13
Štefan Balošák, SMER - SD
10 hlasov
14
Zdenko Kozák, NEKA
9 hlasov
15
Peter Šimkovič, NEKA
8 hlasov
16
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
17
Ján Mičko, KSS
6 hlasov
18
Ľubomír Kolár, KSS
6 hlasov
19
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
20
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
21
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
22
Miroslav Herák, KSS
4 hlasov
23
Vladimír Polakovič, NEKA
4 hlasov
24
Ľubomír Vaňko, NEKA
4 hlasov
25
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
3 hlasov
26
Peter Belica, NEKA
3 hlasov
27
Oxana Tkáčová, NP
3 hlasov
28
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
29
Július Morgoš, OKS, NOVA
3 hlasov
30
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
3 hlasov
31
Milan Benko, NEKA
2 hlasov
32
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
33
Stanislav Rohoň, NEKA
2 hlasov
34
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
36
František Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
37
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
38
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
39
Juraj Antal, NEKA
1 hlasov
40
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
41
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
42
Marcel Vajzer, NP
43
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
44
Tibor Adamko, NEKA
45
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
46
Patrik Volentier, OKS, NOVA
47
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
48
Marek Pavlovič, KSS
49
Milan Nemček, EDS
50
Peter Maruniak, EDS
51
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
52
Pavol Krišpinský, PD
53
Matej Bórik, NEKA
54
Róbert Gottlieb, NEKA

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
13,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 1. kolo 13,61%