Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
82,79%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
9,02%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,10%
Adrián Mikuš NEKA
3,28%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
0,82%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Smatana, NEKA
42 hlasov
2
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
38 hlasov
3
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
36 hlasov
4
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
35 hlasov
5
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
33 hlasov
6
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
26 hlasov
7
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
9
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
19 hlasov
10
Michal Ďureje, NEKA
15 hlasov
11
Silvia Grúberová, NEKA
15 hlasov
12
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
13
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
14
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
15
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
13 hlasov
16
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
17
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
18
Ľuboš Jelačič, NEKA
12 hlasov
19
Katarína Svobodová, NEKA
12 hlasov
20
Martin Drozd, NEKA
12 hlasov
21
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
22
Dušan Šimka, NEKA
11 hlasov
23
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
24
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
10 hlasov
25
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
26
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
27
Helena Dadíková, NEKA
9 hlasov
28
Ambróz Jamriško, NEKA
8 hlasov
29
Michal Dobiš, NEKA
8 hlasov
30
Ladislav Procházka, NEKA
8 hlasov
31
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Tomáš Šujan, NEKA
7 hlasov
33
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
34
Silvia Bošnovičová, NEKA
7 hlasov
35
Zuzana Hujsiová, NEKA
6 hlasov
36
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
37
Juraj Leporis, NEKA
6 hlasov
38
Michaela Brunclíková, NEKA
6 hlasov
39
Tomáš Tines, NEKA
6 hlasov
40
Mária Šramková, NEKA
6 hlasov
41
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
6 hlasov
42
Viera Mrázová, NEKA
6 hlasov
43
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
6 hlasov
44
Branislav Doboš, REPUBLIKA
4 hlasov
45
Miroslav Ertel, DS
4 hlasov
46
Vladimír Revický, REPUBLIKA
4 hlasov
47
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasov
48
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
49
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
50
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
3 hlasov
51
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
3 hlasov
52
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
3 hlasov
53
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
54
Igor Sojka, KSS
2 hlasov
55
Alojz Vlčko, NEKA
2 hlasov
56
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
57
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
1 hlasov
58
Andrea Filt, DS
1 hlasov
59
Eva Hodásová, KSS
1 hlasov
60
Radoslav Iždinský, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

36,98 %

Historický vývoj

29.10. 2022 36,98 %
04.11. 2017 1. kolo 30,74 %
09.11. 2013 1. kolo 16,23 %