Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
63,16%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
28,07%
Peter Palko KSS
3,51%
Marián Herdel NEKA
3,51%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
1,75%
Ľubomír Žabár NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Čičmanec, NEKA
28 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
17 hlasov
3
František Tám, SMER - SD
16 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD
12 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
11 hlasov
6
Štefan Mjartan, SMER - SD
11 hlasov
7
Ján Bodnár, SMER - SD
10 hlasov
8
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
9
Dana Melišková, NEKA
9 hlasov
10
Ján Cipov, SMER - SD
9 hlasov
11
Dušan Ďuriš, SMER - SD
9 hlasov
12
Dušan Šimka, NEKA
8 hlasov
13
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
14
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
15
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
16
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
7 hlasov
17
Peter Juríček, NEKA
7 hlasov
18
Helena Dadíková, NEKA
7 hlasov
19
Štefan Gaman, SMER - SD
7 hlasov
20
Viliam Kurbel, NEKA
6 hlasov
21
Martin Lukačovič, SMER - SD
6 hlasov
22
Richard Takáč, SMER - SD
6 hlasov
23
Jaroslav Hanzel, NEKA
6 hlasov
24
Ľuboš Maxina, NEKA
5 hlasov
25
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
26
Anton Špeťko, NEKA
4 hlasov
27
Ján Belanský, NEKA
4 hlasov
28
Miroslav Samiec, KSS
4 hlasov
29
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
30
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
31
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
32
Jozef Zubák, DOST
3 hlasov
33
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
34
Štefan Škríp, SNS
3 hlasov
35
Vladimír Petráš, SNS
3 hlasov
36
Emil Divéky, SNS
3 hlasov
37
Vladimíra Ďuračková, NEKA
3 hlasov
38
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
39
Marián Mikula, KSS
2 hlasov
40
Petra Kobetičová, NEKA
2 hlasov
41
Vojtech Bartoš, NEKA
2 hlasov
42
Miloš Cúcik, NEKA
2 hlasov
43
Vladimír Buzalka, NEKA
2 hlasov
44
Milan Bureš, KSS
2 hlasov
45
Jozef Vrábeľ, NEKA
2 hlasov
46
Jozef Balčirák, NEKA
2 hlasov
47
Ján Mokrý, SNS
2 hlasov
48
Roman Hlaváč, NEKA
1 hlasov
49
Róbert Frimmel, NEKA
1 hlasov
50
Adriána Svitková, SMS
1 hlasov
51
Marek Daniš, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
53
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
54
Anton Turčan, KSS
1 hlasov
55
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov
56
Andrej Plachý, KSS
1 hlasov
57
Mária Luprichová, SNS
1 hlasov
58
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
59
Viera Beňová, NEKA
60
Boris Borovica, SNS
61
Jana Červienková, NEKA
62
Jozef Škadra, SNS
63
Branislav Ondruška, SNS
64
Marek Michalovič, NEKA
65
Viera Masaryková, NEKA
66
Ján Dobrovodský, NEKA
67
Miroslav Valach, KSS
68
Patrícia Grófová, NEKA
69
Jaroslav Daniš, DOST
70
Jozef Vážny, ĽS-HZDS

Volebná účasť

30,74
%
2017 1. kolo
16,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,74%
2013 1. kolo 16,23%