vyberte rok
Sútorokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
58,17%
Igor Kašper NEKA
37,45%
Martin Juhaniak NEKA
3,19%
Marian Kotleba ĽSNS
0,40%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,40%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,40%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

74,52
%
2017 1. kolo
63,72
%
2013 2. kolo
85,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 74,52%
2013 2. kolo 63,72%
2013 1. kolo 85,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
252 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
215 hlasov
3
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
39 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
19 hlasov
5
Vojtech Menyhárt, NEKA
13 hlasov
6
Michal Bagačka, SMER-SD
12 hlasov
7
Stanislav Krahulec, NEKA
9 hlasov
8
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
9
Aladár Bari, MOST - HÍD
7 hlasov
10
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
3 hlasov
12
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
13
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
14
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
15
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
17
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
19
Roman Lebeda, NEKA
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
21
Ladislav Lang, MOST - HÍD
22
Miroslava Grendelová, KSS
23
Dušan Hlinka, SMER-SD
24
Lukáš Kvietok, SMER-SD
25
Anatolij Jefimov, KSS
26
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
28
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
29
Ján Lichanec, NEKA
30
Stanislava Zvarová, SMER-SD
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
32
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
33
Miroslava Vargová, NEKA
34
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35
Martin Pliešovský, SNS
36
Alena Pivovarčiová, NP
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Zdenek Očovan, NAJ
39
Katarína Moncoľová, NEKA
40
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
41
Gejza Mede, NEKA
42
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Róbert Čipka, KSS
44
Csaba Csízi, MOST - HÍD
45
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
47
Ferenc Auxt, SMK-MKP
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...