Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
98,45%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
1,55%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ladislav Fízik ASV
40,37%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
37,61%
Karol Konárik SNS
8,26%
Jaroslav Sekerka KSS
3,67%
Jozef Sásik SĽS
2,75%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
1,83%
Ondrej Binder NEKA
1,83%
Emil Samko KĽS
1,83%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
0,92%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,92%
Andrea Jenčíková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Balog, SMS
252 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
223 hlasov
3
Zoltán Bán, SMK-MKP
45 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
39 hlasov
5
Vojtech Szajkó, NEKA
8 hlasov
6
František Auxt, SMK-MKP
4 hlasov
7
Jaroslav Suja, NEKA
3 hlasov
8
Csaba Horváth, NEKA
3 hlasov
9
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
3 hlasov
10
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
11
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
12
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
15
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
16
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
17
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
18
Silvia Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
20
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
21
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
22
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
23
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
24
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
25
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
1 hlasov
26
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
27
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
28
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
29
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
32
Jana Uhrinová, SNS
33
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
34
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
35
Samuel Zubo, KSS
36
Peter Vraniak, ÚSVIT
37
Jozef Pupala, KSS
38
Veronika Rízová, KSS
39
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
40
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
41
Anna Kekeňáková, KSS
42
Peter Juhász, SMK-MKP
43
Romana Antalová, ÚSVIT
44
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
45
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
46
Katarína Horváth, KĽS
47
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD

Volebná účasť

74,52
%
2017 1. kolo
63,72
%
2013 2. kolo
85,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 74,52%
2013 2. kolo 63,72%
2013 1. kolo 85,17%