vyberte rok
Šúrovceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
61,57%
Tibor Mikuš NEKA
31,16%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4,29%
Márius Novák NP
1,68%
József Berényi SMK
0,75%
Konrád Rigó Most-Híd
0,56%

Volebná účasť

28,90
%
2017 1. kolo
19,60
%
2013 2. kolo
15,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,9%
2013 2. kolo 19,6%
2013 1. kolo 15,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
319 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
268 hlasov
3
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
139 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
127 hlasov
5
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
108 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
7
Marián Galbavý, NEKA
84 hlasov
8
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
9
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
10
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
11
Ľubomír Antal, SMER-SD
68 hlasov
12
Jozef Koricina, NEKA
67 hlasov
13
Marek Neštický, NEKA
66 hlasov
14
Matej Lančarič, NEKA
66 hlasov
15
Jaroslav Cehlárik, NEKA
65 hlasov
16
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
59 hlasov
17
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
18
Tibor Pekarčík, NEKA
53 hlasov
19
Jozef Klokner, NEKA
52 hlasov
20
Bystrík Stanko, NEKA
50 hlasov
21
Iveta Bakičová, NEKA
50 hlasov
22
Karol Zachar, SMER-SD
48 hlasov
23
Marta Gubrická, SMER-SD
47 hlasov
24
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
25
Augustín Hambálek, SMER-SD
47 hlasov
26
Štefan Krištofík, SMER-SD
46 hlasov
27
Peter Sloboda, NEKA
46 hlasov
28
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
29
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
30
Peter Chmela, NEKA
42 hlasov
31
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
32
Šimon Štefunko, NEKA
39 hlasov
33
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
34
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
35
Martin Uhlík, NEKA
36 hlasov
36
Július Zemko, SMER-SD
36 hlasov
37
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
38
Zuzana Frišová, DOST
32 hlasov
39
Valburga Lobotková, SMER-SD
30 hlasov
40
Jozef Pobiecký, NEKA
29 hlasov
41
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
42
Elena Kátlovská, NEKA
26 hlasov
43
Vladimír Púčik, SMER-SD
24 hlasov
44
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
45
Juraj Novota, NEKA
24 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
21 hlasov
47
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
48
Jakub Mišek, NEKA
18 hlasov
49
Peter Haščík, NEKA
18 hlasov
50
Peter Bartovič, MOST - HÍD
18 hlasov
51
Peter Sita, NEKA
16 hlasov
52
Norbert Halász, NEKA
15 hlasov
53
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
54
Viera Gbelcová, SNS
14 hlasov
55
Norbert Pavlovič, KSS
13 hlasov
56
Vladimír Kozmál, SNS
13 hlasov
57
Martin Ostrovský, SNS
12 hlasov
58
Anna Šimončičová, SNS
11 hlasov
59
Jaroslav Jánoš, NEKA
11 hlasov
60
Marián Semáč, NAJ
10 hlasov
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
9 hlasov
62
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
63
Rudolf Šulek, NAJ
7 hlasov
64
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
6 hlasov
65
Pavol Gabriška, DOST
5 hlasov
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
67
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
5 hlasov
68
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
69
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE