Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
34,16%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
20,79%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
17,33%
Martin Kusenda NEKA
8,91%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,95%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,96%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,96%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,97%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,99%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,50%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
71 hlasov
2
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
46 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
39 hlasov
4
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
34 hlasov
6
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
30 hlasov
7
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
9
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
22 hlasov
10
Štefan Štefek, NEKA
22 hlasov
11
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
20 hlasov
12
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
13
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
14
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
19 hlasov
15
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
16
Ľubomír Moravčík, NEKA
19 hlasov
17
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
18
Juraj Švarc, NEKA
17 hlasov
19
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
20
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
16 hlasov
21
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
22
Radoslav Kriváček, NEKA
16 hlasov
23
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
15 hlasov
24
Šimon Kónya, NEKA
15 hlasov
25
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
26
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
27
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
28
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
29
Peter Košťál, NEKA
14 hlasov
30
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
14 hlasov
31
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
32
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
14 hlasov
33
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
34
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
13 hlasov
35
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
36
Erik Blaško, NK/NEKA
13 hlasov
37
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
12 hlasov
38
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
12 hlasov
39
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
40
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
41
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
12 hlasov
42
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
43
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
44
Martin Balko, Progresívne Slovensko
11 hlasov
45
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
11 hlasov
46
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
11 hlasov
47
Soňa Ďuríková, NEKA
10 hlasov
48
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
10 hlasov
49
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
10 hlasov
50
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
51
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
52
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
53
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
54
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
55
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
10 hlasov
56
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
57
Marta Rácová, NEKA
9 hlasov
58
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
59
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
9 hlasov
60
Dušan Tóth, NEKA
8 hlasov
61
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
62
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
8 hlasov
63
Lívia Šumichrastová, NEKA
8 hlasov
64
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
65
Peter Pukan, REPUBLIKA
8 hlasov
66
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
67
Miroslav Gut, NEKA
7 hlasov
68
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
7 hlasov
69
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
70
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
71
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
72
Ladislav Turba, NEKA
6 hlasov
73
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
74
Peter Andel, Progresívne Slovensko
6 hlasov
75
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
6 hlasov
76
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
77
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
78
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
5 hlasov
79
Milan Chmelár, NEKA
5 hlasov
80
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
5 hlasov
81
Jana Pukanová, REPUBLIKA
4 hlasov
82
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
4 hlasov
83
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
84
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
85
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
4 hlasov
86
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
87
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
88
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
89
Peter Božík, Hnutie ONÁS
3 hlasov
90
Igor Husár, REPUBLIKA
3 hlasov
91
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
92
Jarmila Králová, NEKA
3 hlasov
93
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
94
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
95
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
96
Peter Paučo, NK/NEKA
2 hlasov
97
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
98
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
99
Martin Čepček, ŽIVOT
1 hlasov
100
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
101
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
1 hlasov
102
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov
103
Darina Zlatošová, NK/NEKA
104
Miloš Macho, NK/NEKA
105
Martin Skovajsa, NEKA
106
Peter Šedovič, NK/NEKA

Volebná účasť

47,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,85 %
04.11. 2017 1. kolo 38,00 %
23.11. 2013 2. kolo 25,05 %
09.11. 2013 1. kolo 29,20 %