Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
47,85%
Milan Belica NEKA
21,23%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,07%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,08%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,67%
Martin Kusenda NEKA
3,27%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,69%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,10%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,35%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcel Filaga, NEKA
2 135 hlasov
2
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 569 hlasov
3
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 208 hlasov
4
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
1 061 hlasov
5
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
1 033 hlasov
6
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
902 hlasov
7
Marek Šimunek, NEKA
714 hlasov
8
Miloš Rybár, NEKA
581 hlasov
9
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
562 hlasov
10
Adam Meško, DOMOV-NS
558 hlasov
11
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
528 hlasov
12
Erik Kliment, NEKA
516 hlasov
13
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
439 hlasov
14
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
364 hlasov
15
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
322 hlasov
16
Stanislav Petráš, NEKA
310 hlasov
17
Judita Laššáková, NEKA
304 hlasov
18
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
294 hlasov
19
Otokar Klein, NEKA
292 hlasov
20
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
264 hlasov
21
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
245 hlasov
22
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
236 hlasov
23
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
235 hlasov
24
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
227 hlasov
25
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
217 hlasov
26
František Slávik, Progresívne Slovensko
200 hlasov
27
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
194 hlasov
28
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
183 hlasov
29
Martin Búry, NEKA
177 hlasov
30
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
173 hlasov
31
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
149 hlasov
32
Peter Podbehlý, NEKA
144 hlasov
33
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
109 hlasov
34
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
102 hlasov
35
Jozef Zaťko, NK/NEKA
101 hlasov
36
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
100 hlasov
37
Alena Jaššová, REPUBLIKA
97 hlasov
38
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
95 hlasov
39
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
94 hlasov
40
Gabriel Katona, NEKA
89 hlasov
41
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
89 hlasov
42
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
89 hlasov
43
Michal Prešinský, REPUBLIKA
87 hlasov
44
Ivan Katona, NEKA
83 hlasov
45
Richard Gajdoš, NEKA
82 hlasov
46
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
77 hlasov
47
Miroslav Kleman, NK/NEKA
74 hlasov
48
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
49
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
64 hlasov
50
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
62 hlasov
51
Peter Chmelo, REPUBLIKA
61 hlasov
52
Denis Gondžala, REPUBLIKA
60 hlasov
53
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
59 hlasov
54
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
49 hlasov
55
Pavol Timko, REPUBLIKA
48 hlasov
56
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
47 hlasov
57
Dušan Pukanec, NK/NEKA
46 hlasov
58
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
59
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
39 hlasov
60
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
37 hlasov
61
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
37 hlasov
62
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
37 hlasov
63
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
35 hlasov
64
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
65
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
66
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
67
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
68
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
69
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov

Volebná účasť

47,22 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,22 %
04.11. 2017 1. kolo 29,56 %
23.11. 2013 2. kolo 18,54 %
09.11. 2013 1. kolo 22,74 %