Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,90%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,74%
Dorota Bujňáková NP
2,80%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,24%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,24%
Anton Korba NEKA
1,12%
Jozef Mihalčin SĽS
0,84%
Štefan Straka KSS
0,56%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Ilenčíková, NEKA
257 hlasov
2
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
192 hlasov
3
Slavomír Kopáč, NEKA
188 hlasov
4
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
162 hlasov
5
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
130 hlasov
6
Michal Sýkora, SMER - SD
61 hlasov
7
Rudolf Abrahám, SMER - SD
56 hlasov
8
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53 hlasov
9
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
47 hlasov
10
Mária Trembáčová, NEKA
39 hlasov
11
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
12
Arne Kroták, NOVA
31 hlasov
13
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
14
Jozef Janiga, SMER - SD
26 hlasov
15
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
16
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
17
Peter Hritz, SMER - SD
21 hlasov
18
Peter Dujava, NEKA
20 hlasov
19
Peter Brenišin, SMER - SD
18 hlasov
20
Ján Dravecký, NOVA
16 hlasov
21
Ladislav Moravčík, NEKA
15 hlasov
22
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
11 hlasov
23
Anna Ondrušeková, NEKA
11 hlasov
24
Vladimír Ondruš, SMER - SD
11 hlasov
25
Jana Dudová, NOVA
10 hlasov
26
Mário Kovalčík, NEKA
9 hlasov
27
Ladislav Trembáč, SMS
9 hlasov
28
Danka Vančišinová, SMER - SD
8 hlasov
29
Veronika Brijová, SNS
7 hlasov
30
Peter Roth, OKS
7 hlasov
31
Jozef Teplický, SNS
7 hlasov
32
František Bednár, SĽS
7 hlasov
33
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
34
Peter Jakubčák, KSS
6 hlasov
35
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
36
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
6 hlasov
37
Milan Antaš, SOĽ
6 hlasov
38
Daniel Abaffy, SĽS
5 hlasov
39
Branislav Švec, NOVA
5 hlasov
40
Elena Bačkorová, SĽS
5 hlasov
41
Milan Korenko, SĽS
4 hlasov
42
Ján Kuchta, SĽS
4 hlasov
43
Iveta Martonová, 99%, PaS
4 hlasov
44
Anna Jablonovská, SĽS
3 hlasov
45
Milan Marečák, SMS
2 hlasov
46
Slavomír Božoň, SaS
2 hlasov
47
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
50
Kamil Horváth, SRK
51
Rastislav Wolf, SĽS
52
Martin Ščuka, SRK

Volebná účasť

29,83
%
2017 1. kolo
25,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,83%
2013 1. kolo 25,53%