Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
37,45%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,98%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,42%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,41%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,25%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,47%
Martin Kusenda NEKA
3,09%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,54%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,39%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
101 hlasov
2
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
67 hlasov
3
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
44 hlasov
4
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
33 hlasov
6
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
9
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
31 hlasov
10
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
11
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
12
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
28 hlasov
13
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
27 hlasov
14
Jozef Stankovský, NEKA
27 hlasov
15
Martin Dočkalik, NEKA
25 hlasov
16
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
17
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
18
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
18 hlasov
19
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
20
Jaroslav Blina, KSS
16 hlasov
21
Peter Kochan, NEKA
16 hlasov
22
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
23
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
24
Matúš Hubinský, NEKA
13 hlasov
25
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
10 hlasov
26
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
27
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
8 hlasov
28
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
29
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
30
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
31
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov
32
Anton Švec, KSS
6 hlasov
33
David Gerhát, KSS
5 hlasov
34
Ľubomíra Švecová, KSS
5 hlasov
35
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Marian Fázik, NK/NEKA
4 hlasov
37
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
38
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov
40
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Renáta Kirková, NK/NEKA
3 hlasov
42
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov

Volebná účasť

66,74 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,74 %
04.11. 2017 1. kolo 27,16 %
23.11. 2013 2. kolo 14,81 %
09.11. 2013 1. kolo 14,03 %