Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
57,38%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,87%
Igor Ryban NEKA
11,48%
Juraj Pavlovič KSS
3,28%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Pecho, SNS
21 hlasov
2
Peter Tarábek, SNS
18 hlasov
3
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
4
Robert Ficek, SMER - SD
17 hlasov
5
Igor Choma, SMER - SD
16 hlasov
6
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
7
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
8
Jozef Štrba, SMER - SD
14 hlasov
9
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
10
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
11
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
12
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
12 hlasov
13
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
14
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
15
Juraj Popluhár, SMER - SD
11 hlasov
16
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
17
Branislav Bačík, SMER - SD
10 hlasov
18
Štefan Zelník, SNS
10 hlasov
19
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
20
Jozef Machyna, SMER - SD
10 hlasov
21
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
22
Patrik Groma, NEKA
10 hlasov
23
Michal Smolka, SNS
9 hlasov
24
Monika Kavecká, NEKA
9 hlasov
25
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
26
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
27
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
8 hlasov
28
Martin Babčan, NEKA
7 hlasov
29
Rudolf Michalec, SMER - SD
7 hlasov
30
Igor Liška, SMER - SD
7 hlasov
31
Mariana Bohačiaková, SNS
7 hlasov
32
Emil Rafaj, SNS
7 hlasov
33
Daniel Klačko, SNS
6 hlasov
34
Ján Ďuriš, NEKA
6 hlasov
35
Pavol Čorba, SMER - SD
6 hlasov
36
Anton Trnovec, SMER - SD
6 hlasov
37
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
6 hlasov
38
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
5 hlasov
39
Vladislava Uhliariková, NP
5 hlasov
40
Jozef Papán, SMER - SD
5 hlasov
41
Viliam Turský, SNS
4 hlasov
42
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
4 hlasov
43
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
4 hlasov
44
Vladimír Sadloň, SNS
3 hlasov
45
Milan Mrázik, 99%
3 hlasov
46
Roman Repa, NEKA
3 hlasov
47
Juraj Hamaj, NEKA
3 hlasov
48
Peter Ničík, OKS, NOVA
3 hlasov
49
Marian Orieščik, KSS
2 hlasov
50
Dana Veveričíková, SNS
2 hlasov
51
Róbert Kašša, NEKA
2 hlasov
52
Štefan Svetko, NEKA
2 hlasov
53
Vladimír Droppa, KSS
2 hlasov
54
Anton Štefko, SNS
2 hlasov
55
Milan Turčan, NEKA
2 hlasov
56
Marian Hurík, OKS, NOVA
1 hlasov
57
Ľubomír Ryant, SNS
1 hlasov
58
Pavol Škorík, SĽS
1 hlasov
59
Dušan Štadáni, NEKA
1 hlasov
60
Juraj Petráš, OKS, NOVA
1 hlasov
61
Jaroslav Pechočiak, KSS
1 hlasov
62
Marek Heinrich, NEKA
1 hlasov
63
Štefan Muchy, KSS
1 hlasov
64
Peter Miškus, EDS
1 hlasov
65
František Štefánik, KSS
1 hlasov
66
Peter Hroško, PD
1 hlasov
67
Mária Sluková, MS
1 hlasov
68
Peter Vajda, NEKA
69
Boris Schubert, NEKA
70
Martin Seč, NEKA
71
Martin Hanuliak, NEKA
72
Peter Mesároš, EDS
73
Ivan Koterba, 99%
74
Jozef Juriš, NEKA

Volebná účasť

37,63
%
2017 1. kolo
24,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,63%
2013 1. kolo 24,03%