Šuja okres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
22,58%
Igor Choma SMER - SD
21,77%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
15,32%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
15,32%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
15,32%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
4,84%
Marián Murín NEKA
1,61%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,61%
Andrea Starinská NK/NEKA
0,81%
Miroslav Urban REPUBLIKA
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Rybárik, NEKA
52 hlasov
2
Zuzana Žideková, NEKA
41 hlasov
3
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
4
Milan Lipka, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
5
Peter Slyško, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
6
Miroslav Mikula, SMER - SD
23 hlasov
7
Pavol Sandanus, Skúsme to inak, SaS, OKS
21 hlasov
8
Jaroslav Ligas, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
9
Jozef Augustín, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
10
Peter Dobeš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
11
Pavol Slota, DOMOV-NS
17 hlasov
12
Ján Marosz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
13
Alica Kostolná, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
14
Jaroslav Pecho, DOMOV-NS
15 hlasov
15
Denis Cáder, NEKA
15 hlasov
16
Martin Babčan, NEKA
13 hlasov
17
Rastislav Johanes, NEKA
12 hlasov
18
Richard Vašečka, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
19
Ľubomír Sečkár, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
20
Juraj Popluhár, SMER - SD
12 hlasov
21
Martin Decký, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
22
Ľudmila Chodelková, NEKA
10 hlasov
23
Veronika Barčíková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
24
Patrik Groma, NEKA
9 hlasov
25
Augustín Lodňan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
26
Peter Durmis, NEKA
9 hlasov
27
Ľubomír Bechný, NEKA
9 hlasov
28
Barbora Birnerová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
29
Roman Osika, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
30
Peter Funtík, SMER - SD
8 hlasov
31
Róbert Kašša, NEKA
7 hlasov
32
Darina Bobáňová, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
33
Jana Filipová, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
34
Ladislav Gabčo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
35
Igor Liška, SMER - SD
7 hlasov
36
Dušan Dobšovič, SMER - SD
7 hlasov
37
Anton Trnovec, SMER - SD
7 hlasov
38
Jozef Mičo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
39
Juraj Jánošík, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
40
Iveta Martinková, NEKA
6 hlasov
41
Martin Barčík, SPOLU
6 hlasov
42
Katarína Kalanková, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
43
Milan Laurenčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
44
Monika Kavecká, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
45
Janka Bačíková, SMER - SD
6 hlasov
46
Miroslav Knapec, REPUBLIKA
5 hlasov
47
Silvia Bakkery, REPUBLIKA
5 hlasov
48
Jaroslav Gažo, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
49
Ondrej Šoška, NEKA
5 hlasov
50
Ľuboš Zafka, NK/NEKA
5 hlasov
51
Vanda Tuchyňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
52
Daniel Užák, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
53
Monika Lacúchová, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
54
Martin Kapitulík, NEKA
4 hlasov
55
Michal Kysela, REPUBLIKA
3 hlasov
56
Róbert Winkler, REPUBLIKA
3 hlasov
57
Miriam Šuteková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
58
Miroslav Futo, NEKA
3 hlasov
59
Peter Cibulka, NEKA
3 hlasov
60
Jozef Cisarik, SPOLU
3 hlasov
61
Karol Čepec, NEKA
3 hlasov
62
Jozef Polko, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
63
Martin Píry, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
64
Martin Petrík, SMER - SD
3 hlasov
65
Stanislav Majerčík, ŽIVOT
3 hlasov
66
Vladimír Labdavský, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
67
Miroslav Bobčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
68
Beáta Badibangová, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
69
Roman Jantošík, NEKA
3 hlasov
70
Marian Orieščik, KSS
2 hlasov
71
Soňa Turčányiová, Progresívne Slovensko
2 hlasov
72
Jaroslav Kapusniak, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
73
Miloš Kováčik, REPUBLIKA
2 hlasov
74
Vladimír Randa, NEKA
2 hlasov
75
Boris Prievozník, NEKA
2 hlasov
76
Peter Mores, REPUBLIKA
2 hlasov
77
Miroslav Sokol, NEKA
2 hlasov
78
Ján Loderer, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
79
Božena Dubecová, Hnutie ONÁS
2 hlasov
80
Dušan Ďurčo, SNS
2 hlasov
81
Zuzana Ďurčová, SNS
2 hlasov
82
Miroslav Uhlárik, Hnutie ONÁS
2 hlasov
83
Dominik Hriník, NEKA
2 hlasov
84
Miriam Ďuračková, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
85
Jana Melová, NK/NEKA
1 hlasov
86
Mário Marčan, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
87
Lenka Ticháková, NEKA
1 hlasov
88
Peter Nevedel, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
89
Marek Richter, NEKA
1 hlasov
90
Daniela Zemanová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
91
Michaela Večeríková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
92
Karol Haas, NEKA
1 hlasov
93
Martin Hanuliak, REPUBLIKA
1 hlasov
94
Ján Hodoň, NEKA
1 hlasov
95
Jaroslav Ďuriš, Socialisti.sk
1 hlasov
96
Ľuboslav Kavulák, Hnutie ONÁS
1 hlasov
97
Michaela Jakubcová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
98
Blanka Králiková, REPUBLIKA
1 hlasov
99
Jozef Juriš, NEKA
1 hlasov
100
Jozef Mikyška, DOMOV-NS
101
Tomáš Senko, REPUBLIKA
102
Emília Mináriková, Hnutie ONÁS
103
Jozef Dávidík, NEKA
104
Slava Gabrišová, NK/NEKA
105
Michaela Chlebecová, NEKA
106
Radovan Kocvelda, Hnutie ONÁS
107
Matúš Krajči, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
108
Jakub Kubík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
109
Ľuboš Majer, NK/NEKA

Volebná účasť

53,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,66 %
04.11. 2017 1. kolo 37,63 %
09.11. 2013 1. kolo 24,03 %