vyberte rok
Suchéokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,26%
Jozef Bobík NEKA
4,65%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,65%
Róbert Bačinský NEKA
3,10%
Lukáš Sisák KSS
1,55%
Jozef Červenák RIS
0,78%
Jaroslav Džunko NEKA
0,78%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Vladislav Stanko NEKA
0,78%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Rudolf Botka NP
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

38,19
%
2017 1. kolo
23,73
%
2013 2. kolo
28,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,19%
2013 2. kolo 23,73%
2013 1. kolo 28,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
58 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER-SD
54 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
36 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
35 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
34 hlasov
6
Timea Sotáková, SMER-SD
33 hlasov
7
Jozef Sokologorský, SMER-SD
32 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER-SD
30 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Jozef Bobík, NEKA
12 hlasov
11
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
12
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Dušan Goda, NEKA
10 hlasov
15
Emil Čurma, SNS
8 hlasov
16
Ľudovít Adam, NEKA
7 hlasov
17
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Valéria Eľková, NEKA
6 hlasov
20
Peter Borza, SNS
6 hlasov
21
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
22
Michal Stričík, ŠKV
5 hlasov
23
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Peter Badida, VZDOR
4 hlasov
28
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
29
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
30
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
31
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
33
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Radoslav Smutný, SP
3 hlasov
35
Milan Barančík, ÚSVIT
3 hlasov
36
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
37
Stanislav Gaľa, ŠKV
3 hlasov
38
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
39
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
41
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
43
Peter Horňák, DS
2 hlasov
44
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
46
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
47
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
48
Mária Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
49
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
50
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasov
51
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
52
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
53
Peter Malík, SNS
2 hlasov
54
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
55
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
56
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
57
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
58
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
59
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
60
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
61
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
62
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
63
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
65
Ildikó Vargová, ŠKV
66
Miroslav Šimko, SNS
67
Oskar Szabo, SZS
68
Iveta Golmicová, ŠANCA
69
Marta Hermannová, NAJ
70
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
71
Jozef Onda, NAJ
72
Marián Nistor, ŠKV
73
Mikuláš Kiš, NAJ
74
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS