Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,25%
Rudolf Bauer KDS
18,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,26%
Rudolf Bauer KDS
14,94%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,60%
Lukáš Sisák KSS
4,60%
Dominika Palaščáková NOVA
3,45%
Jozef Holečko NEKA
1,15%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
59 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
58 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
45 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
42 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
35 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
26 hlasov
7
Oliver Petrík, NEKA
23 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
22 hlasov
9
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
22 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Juraj Jevin, SaS
10 hlasov
13
Jaroslav Vaľo, SNS
9 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
18
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
19
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
20
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
22
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
23
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
24
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
25
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
26
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
27
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
28
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
29
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
30
Valéria Eľková, NEKA
2 hlasov
31
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
32
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
33
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
34
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
35
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
36
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
37
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
38
Milan Potocký, NEKA
1 hlasov
39
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
41
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
43
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
44
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
45
Jaroslav Tokár, SRÚS
46
Attila Barkó, SMK-MKP
47
Slavomír Kešeľ, SRÚS
48
Martin Magura, SMS
49
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
50
Gábor Mihók, SMK-MKP
51
Matúš Nameš, SNS
52
Ján Potocký, SMS
53
Jaroslav Ferenc, KĽS
54
Tibor Varga, SMK-MKP
55
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

38,19
%
2017 1. kolo
23,73
%
2013 2. kolo
28,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,19%
2013 2. kolo 23,73%
2013 1. kolo 28,99%