Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
56,06%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,33%
Anton Korba NEKA
4,55%
Štefan Straka KSS
3,03%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,03%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
2
Marek Guman, NEKA
31 hlasov
3
Viera Leščáková, NOVA
21 hlasov
4
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
5
Miroslav Benko, SMER - SD
12 hlasov
6
Pavel Hagyari, NEKA
12 hlasov
7
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
8
Jozef Kičura, SMER - SD
10 hlasov
9
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
10
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
9 hlasov
11
Miroslav Lukáč, SMER - SD
9 hlasov
12
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
13
Radoslav Čuha, SMER - SD
8 hlasov
14
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
15
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
17
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
18
Mikuláš Komanický, SMER - SD
6 hlasov
19
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
20
Emil Chlapeček, SMER - SD
6 hlasov
21
Vladislav Bašista, SMER - SD
6 hlasov
22
Radomír Kreheľ, NEKA
5 hlasov
23
Zdenko Velecký, NEKA
5 hlasov
24
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
25
Michal Kaliňák, SMER - SD
5 hlasov
26
Branko Benko, SMER - SD
5 hlasov
27
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
28
Ľudovít Malaga, NEKA
4 hlasov
29
Alica Dragulová, NOVA
4 hlasov
30
Peter Hatalčík, SMER - SD
4 hlasov
31
Štefan Hatok, NEKA
4 hlasov
32
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
33
Matúš Murajda, NEKA
3 hlasov
34
Peter Klein, NEKA
3 hlasov
35
František Janus, NEKA
3 hlasov
36
Jozef Frankovský, NEKA
3 hlasov
37
Viera Vasiliaková, KSS
2 hlasov
38
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
39
Anton Demeter, SNS
2 hlasov
40
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
41
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
42
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
43
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
44
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
45
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
46
Igor Kreta, KSS
2 hlasov
47
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
48
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
49
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
50
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
51
Jiří Ballarin, NEKA
1 hlasov
52
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
53
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
54
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
55
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
56
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
57
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
58
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
59
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
60
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
61
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
62
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
63
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
64
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
65
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
66
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
67
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
68
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
69
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
70
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
71
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
72
Ján Jacoš, 99%, PaS
73
Tibor Bažo, SRÚS
74
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
75
Milan Hlivjak, 99%, PaS
76
Vladimír Borecký, NEKA
77
Dušan Brhlík, NEKA
78
Andrej Buday, SaS
79
Michal Hlivjak, 99%, PaS
80
Milan Cimerman, Z-SNP
81
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
82
Ondrej Gubač, NEKA
83
Stanislav Grega, NEKA
84
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
85
Vladimír Feľbaba, NOVA
86
František Balog, SRÚS
87
Jozef Kakaščik, NEKA
88
Miroslav Sopko, NOVA
89
Paulína Štefaničová, NOVA
90
Stanislav Šváby, NOVA
91
Patrik Tomič, NEKA
92
Pavel Mihaľák, NEKA
93
Stanislav Mathia, NOVA
94
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
95
Ľubomír Vaško, NOVA
96
Radko Lapoš, NEKA
97
Jozef Kipikaša, SNS
98
Ján Andrejko, NEKA
99
Ján Katica, NEKA
100
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
101
Daniel Antolík, SNS
102
Rudolf Voit, NEKA

Volebná účasť

29,11
%
2017 1. kolo
43,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,11%
2013 1. kolo 43,90%