vyberte rok
Sučanyokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,15%
Juraj Blanár Smer-SD
25,64%
Marián Murín NEKA
11,12%
Peter Sagan ĽSNS
10,71%
Anton Martvoň NEKA
4,53%
Ján Mikolaj SNS
3,19%
Peter Cibulka NEKA
0,93%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,62%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,10%

Volebná účasť

25,92
%
2017 1. kolo
13,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,92%
2013 1. kolo 13,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Petráš, SMER-SD
273 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
252 hlasov
3
Marián Krivuš, NEKA
237 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
235 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
214 hlasov
6
Branislav Zacharides, NEKA
211 hlasov
7
Imrich Žigo, NEKA
205 hlasov
8
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
167 hlasov
9
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
165 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER-SD
148 hlasov
11
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
147 hlasov
12
Tomáš Zanovit, NEKA
141 hlasov
13
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
132 hlasov
14
Zuzana Valocká, NEKA
132 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
130 hlasov
16
Milan Horňák, NEKA
130 hlasov
17
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
129 hlasov
18
Zdenko Kozák, SNS
121 hlasov
19
Martin Hudec, SNS
116 hlasov
20
Marcel Maťovčík, NEKA
110 hlasov
21
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
22
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
99 hlasov
23
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
24
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
85 hlasov
25
Slavomír Šuch, SMER-SD
82 hlasov
26
Marián Fedor, SMER-SD
77 hlasov
27
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
77 hlasov
28
Martin Čanády, SNS
76 hlasov
29
Miroslav Mazúr, NEKA
73 hlasov
30
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
31
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
71 hlasov
32
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
33
Katarína Tomášová, SMER-SD
69 hlasov
34
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
35
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
36
Pavol Zemko, NEKA
61 hlasov
37
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
38
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
39
Jaroslav Brzák, NEKA
51 hlasov
40
Dana Šinálová, SNS
50 hlasov
41
Stanislav Rohoň, NEKA
49 hlasov
42
Štefan Balošák, SMER-SD
45 hlasov
43
Marek Straka, SMER-SD
44 hlasov
44
Róbert Ivaška, SMER-SD
43 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
40 hlasov
46
Patrik Antal, NEKA
39 hlasov
47
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
35 hlasov
48
Marek Veverica, DOMA DOBRE
27 hlasov
49
Eva Milučká, SNS
27 hlasov
50
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
25 hlasov
51
Ivan Gondáš, SNS
24 hlasov
52
Miroslav Herák, KSS
21 hlasov
53
Alexander Velitš, VZDOR
14 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD
5 hlasov