Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
48,51%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,24%
Igor Ryban NEKA
14,91%
Juraj Pavlovič KSS
6,96%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Belica, NEKA
197 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
164 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
144 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
134 hlasov
5
Tatiana Červeňová, SMER - SD
133 hlasov
6
Zdenko Kozák, NEKA
94 hlasov
7
Miroslav Mazúr, SMER - SD
93 hlasov
8
Peter Kašuba, NEKA
87 hlasov
9
Tomáš Zanovit, SNS
86 hlasov
10
Miroslav Mlynár, SMER - SD
80 hlasov
11
Marián Fedor, SMER - SD
75 hlasov
12
Štefan Balošák, SMER - SD
70 hlasov
13
Róbert Ivaška, SMER - SD
67 hlasov
14
Katarína Tomášová, SMER - SD
65 hlasov
15
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
63 hlasov
16
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
59 hlasov
17
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
18
Tibor Adamko, NEKA
55 hlasov
19
Nadežda Šugrová, SMER - SD
55 hlasov
20
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
21
Ľubomír Vaňko, NEKA
48 hlasov
22
Július Morgoš, OKS, NOVA
45 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
24
Milan Benko, NEKA
42 hlasov
25
Vladimír Polakovič, NEKA
33 hlasov
26
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
27
Matej Bórik, NEKA
30 hlasov
28
Róbert Gottlieb, NEKA
30 hlasov
29
Ľubomír Kolár, KSS
28 hlasov
30
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
26 hlasov
31
Miroslav Herák, KSS
25 hlasov
32
Juraj Antal, NEKA
25 hlasov
33
Zita Prívozníková, KSS
25 hlasov
34
Marek Pavlovič, KSS
25 hlasov
35
Patrik Volentier, OKS, NOVA
23 hlasov
36
Danica Medvecká, KSS
23 hlasov
37
Ján Mičko, KSS
21 hlasov
38
Marcel Vajzer, NP
20 hlasov
39
Stanislav Rohoň, NEKA
19 hlasov
40
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
19 hlasov
41
Jozef Kendra, KSS
19 hlasov
42
Peter Šimkovič, NEKA
18 hlasov
43
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
17 hlasov
44
Milan Nemček, EDS
16 hlasov
45
Oxana Tkáčová, NP
14 hlasov
46
Martin Tanevski, KSS
12 hlasov
47
Peter Maruniak, EDS
12 hlasov
48
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
12 hlasov
49
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
11 hlasov
50
František Kurhajec, ĽS-HZDS
10 hlasov
51
Pavol Krišpinský, PD
10 hlasov
52
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
53
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
7 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

25,92
%
2017 1. kolo
13,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,92%
2013 1. kolo 13,55%