vyberte rok
Štvrtokokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
41,86%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
40,70%
Štefan Škultéty NEKA
10,47%
Ferdinand Vavrík NEKA
5,81%
Petra Hajšelová Sme rodina
1,16%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

28,33
%
2017 1. kolo
23,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,33%
2013 1. kolo 23,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Križan, NEKA
30 hlasov
2
Alena Bulková, NEKA
25 hlasov
3
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
4
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
5
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
6
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Miloš Mičega, NEKA
17 hlasov
8
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
9
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
12
Tomáš Vaňo, NEKA
14 hlasov
13
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
14
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
15
Viera Žilková, NEKA
13 hlasov
16
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Miroslav Řádek, NEKA
13 hlasov
18
Štefan Škultéty, NEKA
13 hlasov
19
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
20
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
21
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
22
Martin Hošták, NEKA
10 hlasov
23
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
24
Danica Birošová, NEKA
8 hlasov
25
Henrieta Crkoňová, NEKA
7 hlasov
26
Stanislav Svatik, NEKA
6 hlasov
27
Ingrid Opatovská, NEKA
6 hlasov
28
Peter Mikula, NEKA
6 hlasov
29
Denisa Martinková, NaS - ns
6 hlasov
30
Ján Krátky, NEKA
6 hlasov
31
Ľubomír Horný, NEKA
6 hlasov
32
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
33
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
34
Jozef Kováč, NEKA
5 hlasov
35
Lukáš Beták, NEKA
5 hlasov
36
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
40
Dagmar Mikulová, NEKA
4 hlasov
41
Marian Hudec, NEKA
4 hlasov
42
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
43
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
45
Rastislav Šepták, NEKA
3 hlasov
46
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
47
Daniela Felgrová, NEKA
3 hlasov
48
Ľubomír Slávik, NaS - ns
2 hlasov
49
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
51
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
52
Martin Smolka, NEKA
1 hlasov
53
Marek Trsťan, NEKA
1 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko