Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
60,87%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
18,84%
Ľubomír Žabár NEKA
10,14%
Marián Herdel NEKA
5,80%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
2,90%
Peter Palko KSS
1,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Jankovský, SMER - SD
20 hlasov
2
Michal Križan, NEKA
16 hlasov
3
Danica Birošová, NEKA
16 hlasov
4
Daniel Beníček, SMER - SD
15 hlasov
5
Miroslav Hlinka, SMER - SD
11 hlasov
6
Stanislav Pastva, SMER - SD
11 hlasov
7
Milan Berec, SMER - SD
11 hlasov
8
Iveta Kováčiková, SMER - SD
10 hlasov
9
Lucia Štefancová, NEKA
9 hlasov
10
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
11
Tomáš Vaňo, NEKA
8 hlasov
12
Ľubomír Tunega, NEKA
7 hlasov
13
Miloslav Baco, NEKA
7 hlasov
14
Tomáš Bečár, NEKA
7 hlasov
15
Ľubomír Žabár, NEKA
7 hlasov
16
Vladimír Mojto, NEKA
7 hlasov
17
Alojz Švajda, NEKA
7 hlasov
18
Martin Adamec, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
20
Marta Šajbidorová, NEKA
7 hlasov
21
Eduard Hartmann, SNS
7 hlasov
22
Juraj Ondračka, SMER - SD
7 hlasov
23
Martin Dohál, NEKA
6 hlasov
24
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
25
Martin Chlapík, SNS
6 hlasov
26
Emil Košút, SMER - SD
6 hlasov
27
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
28
Leo Kužela, NEKA
5 hlasov
29
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
30
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
31
Peter Brázda, SNS
4 hlasov
32
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
33
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
34
Milan Kebísek, NEKA
4 hlasov
35
Ján Kanaba, NEKA
4 hlasov
36
Eva Červeňanová, NEKA
4 hlasov
37
Jaroslav Jambor, NEKA
4 hlasov
38
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasov
39
Jaroslav Ridoško, SNS
4 hlasov
40
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
41
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
42
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasov
43
Ján Hradský, NEKA
3 hlasov
44
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
45
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Patrik Burian, NEKA
2 hlasov
47
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
48
Valika Meravá, KSS
2 hlasov
49
Juraj Kotleba, SNS
2 hlasov
50
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
51
Ľubomír Štefánik, NEKA
2 hlasov
52
Anton Beták, NEKA
1 hlasov
53
Peter Hudec, KSS
1 hlasov
54
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
55
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
56
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlasov
57
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
58
Peter Hlucháň, NEKA
1 hlasov
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
60
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
61
Marta Blahová, ĽS-HZDS
62
Miroslav Kopčan, NEKA
63
Jozef Hrdlička, KSS
64
Juraj Štepnička, SNS
65
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
66
Ondrej Čapák, SNS
67
Iveta Šipošová, KSS
68
Pavol Suško, KSS
69
Peter Palko, KSS
70
Jozef Kristín, ĽS-HZDS

Volebná účasť

28,33
%
2017 1. kolo
23,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,33%
2013 1. kolo 23,07%