Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
65,12%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
34,88%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
24,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
22,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
20,00%
Ondrej Binder NEKA
12,00%
Andrea Jenčíková NP
8,00%
Ladislav Fízik ASV
6,00%
Emil Samko KĽS
6,00%
Jozef Sásik SĽS
2,00%
Karol Konárik SNS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
31 hlasov
2
Silvia Vargová, MOST - HÍD
30 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
27 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
22 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
14 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
13 hlasov
7
František Auxt, SMK-MKP
13 hlasov
8
Vojtech Szajkó, NEKA
10 hlasov
9
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
10
Jaroslav Suja, NEKA
8 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
4 hlasov
13
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
14
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
15
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
16
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
17
Tibor Lukáčka, ASV
3 hlasov
18
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
19
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
21
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
22
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
23
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
24
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
2 hlasov
25
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
28
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
29
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
30
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
31
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
33
Veronika Rízová, KSS
34
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
35
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
36
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
37
Ján Hiraj, NP
38
Helena Krauszová, SMS
39
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
40
Katarína Horváth, KĽS
41
Csaba Horváth, NEKA
42
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
43
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
45
Ján Antal, ÚSVIT
46
Renáta Puhlová, PD
47
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD

Volebná účasť

18,18
%
2017 1. kolo
20,28
%
2013 2. kolo
29,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,18%
2013 2. kolo 20,28%
2013 1. kolo 29,57%