vyberte rok
Štrkovecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44,44%
Igor Kašper NEKA
20,20%
Jozef Šimko NEKA
13,13%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
9,09%
Marian Kotleba ĽSNS
6,06%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,02%
Martin Juhaniak NEKA
2,02%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,02%
Pavel Greksa NEKA
1,01%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

35,06
%
2017 1. kolo
15,73
%
2013 2. kolo
28,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,06%
2013 2. kolo 15,73%
2013 1. kolo 28,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
66 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
60 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
56 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
41 hlasov
5
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32 hlasov
6
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
28 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
15 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
14 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
14 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
11
Csaba Csízi, MOST - HÍD
11 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
8 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
15
Gejza Mede, NEKA
6 hlasov
16
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
17
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
18
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
19
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
20
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
21
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
25
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
29
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
33
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
37
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
39
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
41
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
42
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
43
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
44
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
45
Ivan Hazucha, SMER-SD
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Zdenek Očovan, NAJ
48
Alena Pivovarčiová, NP
49
Miroslava Vargová, NEKA