vyberte rok
Stretavkaokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54,35%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,91%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,70%
Róbert Bačinský NEKA
4,35%
Oliver Petrík JĽSS
4,35%
Jaroslav Džunko NEKA
2,17%
Jarmila Tkáčová SNS
2,17%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

37,08
%
2017 1. kolo
10,90
%
2013 2. kolo
42,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,08%
2013 2. kolo 10,9%
2013 1. kolo 42,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Šarocký, ŠANCA
38 hlasov
2
Pavol Kuchta, SMER-SD
10 hlasov
3
Jozef Sokologorský, SMER-SD
8 hlasov
4
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
7 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER-SD
7 hlasov
7
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
8
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER-SD
6 hlasov
10
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Michal Stričík, ŠKV
5 hlasov
12
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
13
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
František Farkaš, SMER-SD
4 hlasov
20
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasov
21
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
23
Marek Švingál, ŠKV
3 hlasov
24
Bohuš Jakuboc, ŠKV
3 hlasov
25
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
27
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
28
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
29
Jana Cibereová, SMER-SD
2 hlasov
30
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
32
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
33
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
34
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
36
Peter Borza, SNS
1 hlasov
37
Peter Badida, VZDOR
1 hlasov
38
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
39
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
40
Dušan Goda, NEKA
1 hlasov
41
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
42
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
43
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
44
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
45
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
47
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
48
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
49
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
50
Peter Horňák, DS
1 hlasov
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
52
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
53
Karol Pavelka, SNS
54
Tibor Varga, SMK-MKP
55
Radoslav Smutný, SP
56
Oskar Szabo, SZS
57
Ildikó Vargová, ŠKV
58
Mária Vargová, MOST - HÍD
59
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
60
Jozef Onda, NAJ
61
Mikuláš Kiš, NAJ
62
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63
Peter Malík, SNS
64
Jozef Jambor, NAJ
65
Marián Markovič, ŠKV
66
Peter Jakab, MOST - HÍD
67
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
68
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
69
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
70
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71
Marek Misár, NAJ
72
Ondrej Golas, NEKA
73
Jozef Bobík, NEKA
74
Milan Barančík, ÚSVIT