Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
42,62%
Rudolf Bauer KDS
26,23%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,20%
Dominika Palaščáková NOVA
6,56%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,56%
Lukáš Sisák KSS
4,92%
Jaroslav Džunko NEKA
3,28%
Ivan Kuhn OKS
1,64%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
60 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
12 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
9 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
9 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
8 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
8 hlasov
7
Oliver Petrík, NEKA
6 hlasov
8
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
9
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
11
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
5 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
15
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
16
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
17
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
19
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
20
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
21
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
22
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
23
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
24
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
25
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
26
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
27
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
29
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
30
Milan Potocký, NEKA
1 hlasov
31
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
32
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
33
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
34
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
35
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
36
Ján Mičuda, NEKA
37
Matúš Nameš, SNS
38
Rastislav Olexa, NEKA
39
Vladimíra Fortunová, KSS
40
Miroslav Surmánek, NOVA
41
Jaroslava Špaková, DS
42
Gabriel Timko, SMS
43
Jaroslav Tokár, SRÚS
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
45
Martin Magura, SMS
46
Slavomír Kešeľ, SRÚS
47
Tibor Varga, SMK-MKP
48
Dagmara Balogová, KSS
49
Attila Barkó, SMK-MKP
50
Juraj Brecko, KSS
51
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
52
Juraj Jevin, SaS
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
55
Pavol Valko, SMS

Volebná účasť

37,08
%
2017 1. kolo
10,90
%
2013 2. kolo
42,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,08%
2013 2. kolo 10,90%
2013 1. kolo 42,42%