Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
65,00%
Rudolf Bauer KDS
35,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,78%
Rudolf Bauer KDS
13,73%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
9,80%
Lukáš Sisák KSS
7,84%
Jaroslav Džunko NEKA
3,92%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,96%
Ivan Kuhn OKS
1,96%
Dominika Palaščáková NOVA
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
2
František Farkaš, SMER - SD
22 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
20 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
20 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
18 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
15 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
15 hlasov
8
Branislav Sijka, NEKA
11 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
10 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
12
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasov
13
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
14
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
15
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
16
Oliver Petrík, NEKA
3 hlasov
17
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
19
Valéria Eľková, NEKA
2 hlasov
20
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
22
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
23
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
24
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
25
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
27
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
28
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
29
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
30
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
32
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
33
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
34
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
35
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
36
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
37
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
38
Tibor Varga, SMK-MKP
39
Mária Uchnárová, SMS
40
Pavol Valko, SMS
41
Jaroslav Tokár, SRÚS
42
Gabriel Timko, SMS
43
Imrich Balog, KĽS
44
Matúš Nameš, SNS
45
Martin Magura, SMS
46
Milan Kaplan, NOVA
47
Jozef Jusko, ÚSVIT
48
Juraj Jevin, SaS
49
Stanislav Gaľa, SNS
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
51
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
52
Tomáš Bubelíny, NOVA
53
Juraj Brecko, KSS
54
Attila Barkó, SMK-MKP
55
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

13,22
%
2017 1. kolo
4,08
%
2013 2. kolo
10,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,22%
2013 2. kolo 4,08%
2013 1. kolo 10,83%