Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
53,51%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
46,49%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
43,38%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,41%
Karol Konárik SNS
11,76%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
7,35%
Ondrej Binder NEKA
4,41%
Jozef Sásik SĽS
2,21%
Ladislav Fízik ASV
1,47%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
2
Iveta Majerová, NEKA
53 hlasov
3
Ľubomír Motyčka, NEKA
43 hlasov
4
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
36 hlasov
5
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
32 hlasov
6
Pavol Svetlík, SNS
31 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
28 hlasov
8
Karol Konárik, SNS
27 hlasov
9
Jaroslav Kuracina, NEKA
25 hlasov
10
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
11
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
17 hlasov
12
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
13
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
14
Jaroslav Maslen, NEKA
14 hlasov
15
Jozef Smekal, NEKA
13 hlasov
16
Michal Rusko, NEKA
12 hlasov
17
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
11 hlasov
18
Ľubomír Šesták, NEKA
11 hlasov
19
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
20
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
10 hlasov
21
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
22
Igor Donoval, ASV
9 hlasov
23
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
9 hlasov
24
Vladimír Sklenka, NEKA
8 hlasov
25
Ivan Kostúr, KSS
8 hlasov
26
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
7 hlasov
27
Peter Majerský, KSS
7 hlasov
28
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
6 hlasov
29
Ján Chladný, KDS
6 hlasov
30
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
31
Janka Slaná, NEKA
6 hlasov
32
Branislav Slaný, NEKA
6 hlasov
33
Janka Slobodníková, SĽS
6 hlasov
34
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
5 hlasov
35
Róbert Huran, NEKA
5 hlasov
36
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
37
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
38
Peter Rusnák, NEKA
5 hlasov
39
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
40
Martin Baník, KDS
4 hlasov
41
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
42
Miloš Horný, SMS
4 hlasov
43
Jaroslava Miklóšová, SMS
3 hlasov
44
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
45
Juraj Remšík, SMS
3 hlasov
46
Simon Barth, SMS
2 hlasov
47
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
48
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
49
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
50
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
51
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlasov
52
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
53
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
54
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
55
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
57
Svetozár Tomič, SMS
58
Augustín Richtárech, OKS
59
Igor Ďurana, SĽS
60
Dana Hríbiková, OKS
61
Lukáš Ginič, SMS
62
Zdena Bienska, SĽS

Volebná účasť

48,76
%
2017 1. kolo
29,95
%
2013 2. kolo
21,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,76%
2013 2. kolo 29,95%
2013 1. kolo 21,35%