Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,67%
Rudolf Bauer KDS
19,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,38%
Rudolf Bauer KDS
15,02%
Dominika Palaščáková NOVA
4,72%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,43%
Lukáš Sisák KSS
2,58%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,15%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,15%
Jaroslav Džunko NEKA
1,72%
Jozef Holečko NEKA
0,43%
Ivan Kuhn OKS
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
109 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
106 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
95 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
85 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
83 hlasov
6
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
76 hlasov
7
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
8
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
9
Ladislav Illés, SMK-MKP
68 hlasov
10
László Farkas, SMK-MKP
65 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
61 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
54 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
53 hlasov
14
Michaela Kapustníková, NOVA
41 hlasov
15
Juliana Pašková, NEKA
31 hlasov
16
Róbert Puci, SMER - SD
22 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
22 hlasov
18
Miroslav Tóth, SMER - SD
20 hlasov
19
Tichomír Kačo, NEKA
19 hlasov
20
Juraj Sobek, SMER - SD
19 hlasov
21
Magdaléna Haburová, NEKA
17 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
23
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
25
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
26
Martin Galgoczy, NEKA
10 hlasov
27
Štefan Tatranský, KSS
10 hlasov
28
Tibor Jánošík, NOVA
9 hlasov
29
Mikuláš Balog, EDS
8 hlasov
30
Rastislav Petrovič, SMER - SD
8 hlasov
31
Juraj Selecký, NEKA
8 hlasov
32
František Tomko, NEKA
8 hlasov
33
Edita Anthony, SaS
7 hlasov
34
Martin Begala, NEKA
7 hlasov
35
Ľubomír Bulla, NEKA
7 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Miloš Ferko, NOVA
7 hlasov
38
Marián Kolesár, NEKA
6 hlasov
39
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
40
Andrej Kocák, MS
6 hlasov
41
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
43
Aneta Horváthová, EDS
5 hlasov
44
Vladimír Dvorový, SMER - SD
5 hlasov
45
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
46
Pavel Szijjártó, SĽS
5 hlasov
47
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
48
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
49
Peter Pető, NEKA
4 hlasov
50
Robert Engel, NEKA
4 hlasov
51
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
52
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
53
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
54
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
55
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
56
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
57
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
58
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
59
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
60
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
61
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
62
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
63
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
64
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
65
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
66
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
67
Peter Figeľ, DS
1 hlasov

Volebná účasť

23,49
%
2017 1. kolo
6,13
%
2013 2. kolo
12,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,49%
2013 2. kolo 6,13%
2013 1. kolo 12,31%