Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
74,14%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13,14%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,90%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,49%
Štefan Straka KSS
2,21%
Dorota Bujňáková NP
1,66%
Anton Korba NEKA
1,66%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,24%
Jozef Mihalčin SĽS
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Sýkora, SMER - SD
609 hlasov
2
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
240 hlasov
3
Jozef Janiga, SMER - SD
212 hlasov
4
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
152 hlasov
5
Slavomír Kopáč, NEKA
131 hlasov
6
Rudolf Abrahám, SMER - SD
121 hlasov
7
Peter Hritz, SMER - SD
109 hlasov
8
Peter Brenišin, SMER - SD
107 hlasov
9
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
106 hlasov
10
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
102 hlasov
11
Danka Vančišinová, SMER - SD
89 hlasov
12
Vladimír Ondruš, SMER - SD
80 hlasov
13
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
64 hlasov
14
Arne Kroták, NOVA
64 hlasov
15
Peter Dujava, NEKA
59 hlasov
16
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
17
Anna Ondrušeková, NEKA
51 hlasov
18
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50 hlasov
19
Mária Trembáčová, NEKA
44 hlasov
20
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
43 hlasov
21
Mária Ilenčíková, NEKA
41 hlasov
22
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
23
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
24
Branislav Švec, NOVA
27 hlasov
25
Jana Dudová, NOVA
25 hlasov
26
Slavomír Božoň, SaS
23 hlasov
27
Peter Jakubčák, KSS
23 hlasov
28
Ján Dravecký, NOVA
23 hlasov
29
Mário Kovalčík, NEKA
20 hlasov
30
Milan Antaš, SOĽ
18 hlasov
31
Jozef Teplický, SNS
17 hlasov
32
Ladislav Moravčík, NEKA
16 hlasov
33
Veronika Brijová, SNS
16 hlasov
34
Peter Roth, OKS
15 hlasov
35
Richard Koky, NEKA
13 hlasov
36
Anna Jablonovská, SĽS
11 hlasov
37
Ladislav Trembáč, SMS
11 hlasov
38
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
39
Ján Kuchta, SĽS
10 hlasov
40
Marek Jackanič, ÚSVIT
10 hlasov
41
Martin Ščuka, SRK
9 hlasov
42
Miroslav Ščurka, KSS
9 hlasov
43
Rastislav Wolf, SĽS
9 hlasov
44
Daniel Abaffy, SĽS
7 hlasov
45
Milan Marečák, SMS
6 hlasov
46
Elena Bačkorová, SĽS
5 hlasov
47
František Bednár, SĽS
5 hlasov
48
Milan Korenko, SĽS
5 hlasov
49
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
4 hlasov
50
Kamil Horváth, SRK
3 hlasov
51
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
52
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

31,99
%
2017 1. kolo
25,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,99%
2013 1. kolo 25,12%