Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
67,07%
Rudolf Bauer KDS
32,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,42%
Rudolf Bauer KDS
20,89%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,46%
Dominika Palaščáková NOVA
3,85%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,84%
Jozef Holečko NEKA
2,64%
Lukáš Sisák KSS
2,43%
Jaroslav Džunko NEKA
2,03%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,83%
Ivan Kuhn OKS
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
267 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
228 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
188 hlasov
4
Juraj Jevin, SaS
166 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
157 hlasov
6
Ľubica Rošková, SMER - SD
151 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER - SD
150 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
147 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
107 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
99 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
89 hlasov
12
Valéria Eľková, NEKA
77 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
68 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63 hlasov
15
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
51 hlasov
17
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
44 hlasov
18
Slavomír Žužo, MS
38 hlasov
19
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
21
Vladimíra Fortunová, KSS
29 hlasov
22
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
29 hlasov
23
Juraj Brecko, KSS
29 hlasov
24
Stanislav Gaľa, SNS
27 hlasov
25
Rastislav Tomaš, KSS
26 hlasov
26
Rastislav Olexa, NEKA
25 hlasov
27
Milan Kaplan, NOVA
24 hlasov
28
Miroslav Surmánek, NOVA
23 hlasov
29
Dagmara Balogová, KSS
22 hlasov
30
Martin Stripai, SMS
22 hlasov
31
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
32
Andrea Sisák, NEKA
20 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
19 hlasov
34
Imrich Balog, KĽS
19 hlasov
35
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
18 hlasov
36
Branislav Sijka, NEKA
17 hlasov
37
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
16 hlasov
38
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
39
Jaroslava Špaková, DS
14 hlasov
40
Ján Potocký, SMS
13 hlasov
41
Jaroslav Tokár, SRÚS
12 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
11 hlasov
43
Jaroslav Ferenc, KĽS
11 hlasov
44
Martin Magura, SMS
10 hlasov
45
Tomáš Bubelíny, NOVA
9 hlasov
46
Ján Bednár, NOVA
9 hlasov
47
Mária Uchnárová, SMS
9 hlasov
48
Ján Mičuda, NEKA
8 hlasov
49
Matúš Nameš, SNS
6 hlasov
50
Pavol Valko, SMS
6 hlasov
51
Slavomír Kešeľ, SRÚS
6 hlasov
52
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
53
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
54
Attila Barkó, SMK-MKP
2 hlasov
55
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

20,58
%
2017 1. kolo
9,23
%
2013 2. kolo
14,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,58%
2013 2. kolo 9,23%
2013 1. kolo 14,79%