Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,31%
Rudolf Bauer KDS
15,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
84,48%
Rudolf Bauer KDS
6,90%
Lukáš Sisák KSS
3,45%
Dominika Palaščáková NOVA
2,59%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,86%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,86%
Jozef Holečko NEKA
0,86%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
84 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
81 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
72 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
70 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
65 hlasov
7
Ladislav Illés, SMK-MKP
59 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50 hlasov
9
László Farkas, SMK-MKP
40 hlasov
10
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
11
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
31 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
26 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
18 hlasov
14
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
15
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
Vladimír Dvorový, SMER - SD
4 hlasov
17
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
18
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER - SD
3 hlasov
20
Rastislav Petrovič, SMER - SD
3 hlasov
21
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
22
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
23
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
24
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
25
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
26
Róbert Puci, SMER - SD
2 hlasov
27
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
28
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
29
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
31
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
32
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
33
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
35
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
36
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
37
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
38
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlasov
39
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
40
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
41
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
42
Aneta Horváthová, EDS
43
Gejza Gore, NEKA
44
Miloš Kubica, NEKA
45
Ján Lukáč, SMS
46
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
47
Ľudovít Tóth, SĽS
48
František Tomko, NEKA
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
50
Ladislav Szilágyi, SaS
51
Jaroslav Soták, NEKA
52
Juraj Sobek, SMER - SD
53
Juraj Selecký, NEKA
54
Jaroslav Konečný, NEKA
55
Andrej Kocák, MS
56
Igor Balog, SRÚS
57
Ladislav Bodnár, NEKA
58
Ľubomír Bulla, NEKA
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
60
Robert Engel, NEKA
61
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
62
Peter Figeľ, DS
63
Magdaléna Haburová, NEKA
64
Matúš Hada, KĽS
65
Vladimír Juroš, MS
66
Terézia Kačová, NOVA
67
Ľubomír Princík, NEKA

Volebná účasť

28,08
%
2017 1. kolo
9,90
%
2013 2. kolo
24,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,08%
2013 2. kolo 9,90%
2013 1. kolo 24,70%