Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
29,75%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
26,52%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
15,41%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
7,53%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
6,81%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
6,81%
Marián Murín NEKA
3,23%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,43%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,43%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Mičo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
86 hlasov
2
Ján Hodoň, NEKA
80 hlasov
3
Augustín Lodňan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
64 hlasov
4
Jozef Dávidík, NEKA
64 hlasov
5
Ľubomír Sečkár, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
6
Rastislav Johanes, NEKA
43 hlasov
7
Martin Hanuliak, REPUBLIKA
43 hlasov
8
Juraj Popluhár, SMER - SD
39 hlasov
9
Milan Laurenčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
37 hlasov
10
Pavol Slota, DOMOV-NS
36 hlasov
11
Jaroslav Gažo, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
12
Patrik Groma, NEKA
35 hlasov
13
Daniela Zemanová, Hnutie ONÁS
28 hlasov
14
Matúš Krajči, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
27 hlasov
15
Peter Durmis, NEKA
26 hlasov
16
Martin Kapitulík, NEKA
26 hlasov
17
Daniel Užák, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
18
Lenka Ticháková, NEKA
24 hlasov
19
Peter Cibulka, NEKA
23 hlasov
20
Jozef Augustín, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
22 hlasov
21
Denis Cáder, NEKA
22 hlasov
22
Zuzana Ďurčová, SNS
22 hlasov
23
Róbert Kašša, NEKA
20 hlasov
24
Juraj Jánošík, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
25
Ľudmila Chodelková, NEKA
20 hlasov
26
Dominik Hriník, NEKA
19 hlasov
27
Peter Slyško, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
28
Karol Čepec, NEKA
19 hlasov
29
Zuzana Žideková, NEKA
17 hlasov
30
Beáta Badibangová, Skúsme to inak, SaS, OKS
16 hlasov
31
Igor Liška, SMER - SD
16 hlasov
32
Monika Kavecká, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
33
Jozef Polko, Skúsme to inak, SaS, OKS
15 hlasov
34
Ľubomír Bechný, NEKA
14 hlasov
35
Richard Vašečka, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
36
Janka Bačíková, SMER - SD
13 hlasov
37
Monika Lacúchová, Skúsme to inak, SaS, OKS
13 hlasov
38
Miriam Šuteková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
39
Barbora Birnerová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
40
Ondrej Šoška, NEKA
12 hlasov
41
Pavol Sandanus, Skúsme to inak, SaS, OKS
12 hlasov
42
Miriam Ďuračková, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
43
Martin Barčík, SPOLU
11 hlasov
44
Alica Kostolná, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
45
Michaela Jakubcová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
46
Dušan Ďurčo, SNS
11 hlasov
47
Anton Trnovec, SMER - SD
11 hlasov
48
Martin Decký, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
49
Miroslav Bobčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
50
Katarína Kalanková, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
51
Jana Filipová, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
52
Veronika Barčíková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
53
Michal Kysela, REPUBLIKA
9 hlasov
54
Jana Melová, NK/NEKA
9 hlasov
55
Milan Lipka, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
56
Dušan Dobšovič, SMER - SD
9 hlasov
57
Peter Dobeš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
58
Ján Marosz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
59
Michaela Večeríková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
60
Roman Osika, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
61
Slava Gabrišová, NK/NEKA
9 hlasov
62
Blanka Králiková, REPUBLIKA
8 hlasov
63
Miroslav Knapec, REPUBLIKA
8 hlasov
64
Ján Loderer, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
65
Vladimír Randa, NEKA
8 hlasov
66
Mário Marčan, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
67
Martin Píry, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
68
Iveta Martinková, NEKA
7 hlasov
69
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
70
Božena Dubecová, Hnutie ONÁS
7 hlasov
71
Ľuboš Majer, NK/NEKA
7 hlasov
72
Ľuboš Zafka, NK/NEKA
7 hlasov
73
Jaroslav Ďuriš, Socialisti.sk
6 hlasov
74
Vanda Tuchyňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
75
Marek Richter, NEKA
6 hlasov
76
Ľuboslav Kavulák, Hnutie ONÁS
6 hlasov
77
Jaroslav Kapusniak, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
78
Martin Babčan, NEKA
6 hlasov
79
Jakub Kubík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
80
Darina Bobáňová, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
81
Peter Funtík, SMER - SD
5 hlasov
82
Ján Rybárik, NEKA
4 hlasov
83
Tomáš Senko, REPUBLIKA
4 hlasov
84
Jozef Juriš, NEKA
4 hlasov
85
Peter Nevedel, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
86
Jozef Cisarik, SPOLU
4 hlasov
87
Roman Jantošík, NEKA
4 hlasov
88
Vladimír Labdavský, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
89
Emília Mináriková, Hnutie ONÁS
3 hlasov
90
Miroslav Mikula, SMER - SD
3 hlasov
91
Miloš Kováčik, REPUBLIKA
3 hlasov
92
Jaroslav Ligas, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
93
Boris Prievozník, NEKA
3 hlasov
94
Martin Petrík, SMER - SD
3 hlasov
95
Peter Mores, REPUBLIKA
3 hlasov
96
Miroslav Futo, NEKA
3 hlasov
97
Ladislav Gabčo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
98
Karol Haas, NEKA
3 hlasov
99
Miroslav Uhlárik, Hnutie ONÁS
3 hlasov
100
Michaela Chlebecová, NEKA
3 hlasov
101
Miroslav Sokol, NEKA
3 hlasov
102
Silvia Bakkery, REPUBLIKA
3 hlasov
103
Róbert Winkler, REPUBLIKA
3 hlasov
104
Stanislav Majerčík, ŽIVOT
1 hlasov
105
Marian Orieščik, KSS
1 hlasov
106
Jozef Mikyška, DOMOV-NS
1 hlasov
107
Radovan Kocvelda, Hnutie ONÁS
1 hlasov
108
Jaroslav Pecho, DOMOV-NS
109
Soňa Turčányiová, Progresívne Slovensko

Volebná účasť

61,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,65 %
04.11. 2017 1. kolo 29,15 %
09.11. 2013 1. kolo 11,95 %